جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ,14 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرمانده سپاه شهرستان خاش گفت: حماسه ۹ دی تبلور بصیرت و بیداری ملت ایران اسلامی بود و این حماسه عظیم و میلیونی برای همیشه در تاریخ ماندگار و جاودانه است.
به گزارش عصرهامون،  سرهنگ پاسدار حسن فضلی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما، اظهار کرد: حماسه مردمی و عظیم ۹ دی، طومار فتنه و فتنه گران را در هم پیچید و مردم در حماسه ۹ دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران زده و آنها را به زباله دان تاریخ فرستادند.

وی با اشاره به برگزاری مراسم بزرگ تجمع حماسه 9 دی در شهرستان خاش، تصریح کرد: این مراسم عظیم، ساعت 9 صبح شنبه (9دی) در سالن ورزشی شهدای گمنام(منطقه حیدرآباد) این شهرستان برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار حسن فضلی گفت: فتنه گران همیشه زیر پرچم استکبار می روند و دشمنان به وسیله جنگ نرم و ایجاد شبکه های مختلف به دنبال ضربه زدن به نظام بودند که مردم با هوشیاری و بصیرت نقشه های شوم آنها را در حماسه ۹ دی خنثی کردند.

وی خاطرنشان کرد: حماسه عظیم ۹ دی، تبلور بصیرت مردم بود و ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی در ۹ دی  با الهام از درس های عاشورا در برابر افرادی که به دنبال فتنه انگیزی و چالش بودند، حماسه آفریدند.

فرمانده سپاه شهرستان خاش اذعان کرد: مردم در انتخابات سال 88 توانستند با حضور گسترده در ۴۰ میلیون رای بدهند،اما متاسفانه عده ای انسانهای خود فروخته و ناآگاه در داخل با دشمن در خارج هماهنگ شدند تا این رای و حضور را بر دل ملت با بصیرت و غیور ایران اسلامی تلخ کنند.

وی اظهار کرد: حماسه ۹ دی، برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی و تجلی بصیرت و میثاق امت با ولایت است و لذا مردم بصیر ایران اسلامی بار دیگر با حضور در ویژه برنامه های این روز به دشمنان ثابت می کنند تا خون در رگ داریم پشتیبان نظام و رهبری هستند.

انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۳۶
مرجع : تفتان ما


ارسال