جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ,19 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه هیرمند گفت: انتخابات در فتنه 88 بهانه بود، پس از آتش زدن خیمه های اباعبدالله الحسین (ع) معلوم شد که هدف فتنه گران انقلاب و اسلام است.

به گزارش عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند؛ حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت: تقوا، انگیزه انسان را برای خوب بودن به شدت افزایش می دهد.

وی افزود: در سال 1388 هشت ماه کشور توسط عده ای بی تقوا به آشوب کشیده شد، از بستر انتخابات استفاده کردند تا کودتایی بر علیه مردم انقلابی ایران به وجود بیاورند.

امام جمعه شهرستان هیرمند تصریح کرد: فتنه 88 کودتای مخملی به فرمان عوامل خارجی و به بازی گرفتن عده ای فریب خورده در داخل بود که بساط آن در 9 دی توسط مردم انقلاب جمع شد.

حجت الاسلام گزمه عنوان داشت: آنچه که امروز باید دانست این است که عواملی که فتنه را به وجود می آورد باید شناسایی کرد.

وی گفت: تقلب در انتخابات یک حکومت اسلامی بزرگترین دروغ و خیانتی است که می توانند عده ای به آن دامن بزنند.

وی ادامه داد: انتخابات در فتنه 88 بهانه بود، پس از آتش زدن خیمه های اباعبدالله الحسین (ع) معلوم شد که هدف فتنه گران انقلاب و اسلام است.

امام جمعه شهرستان هیرمند همچنین گفت: گرچه بساط فتنه در سال 88 جمع شد اما ریشه فتنه هنوز خشک نشده است، زیرا سران فتنه هنور محاکمه نشده اند.

خطیب جمعه هیرمند همچنین اظهار کرد: حصر خانگی سران فتنه یک لطف بزرگی است که حکومت اسلامی ایران در لطف آنان کرده وگرنه به محض آزادی این اشخاص مردم به حساب آنان خواهند رسید.

حجت الاسلام گزمه بیان داشت: دشمن از حمله نظامی به ایران مایوس شده است و در برخی از شعار های فتنه گران که شعار نه غزه و نه لبنان سر می دادند این مهم به خوبی مشخص می شد.

وی گفت: دشمن در نظر داشت تا با برهم زدن اتحاد محور مقاومت با انقلاب اسلامی ،لبنان را نابود کند تا به ایران دسترسی پیدا کند.

امام جمعه شهرستان هیرمند تصریح کرد: در سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع نخبگان فرهنگی کشور به این موضوع دست می یابیم که یک عده یک دهه به کشور خدمت کردند اما اکنون در زمین دشمن بازی می کنند.

 

انتهای پیام

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۶۷


ارسال