سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ,11 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۵
همزمان در سراسر کشور؛
مراسم حماسه 9 دی در شهرستان هیرمند برگزار شد/همه آمدند
 
مردم ولایت مدار و مرزدار شهرستان هیرمند به خیابان ها آمدند و بار دیگر استکبار جهانی را در فتنه 88 محکوم کردند.

به گزارش عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند؛ همزمان با سراسر کشور حماسه 9 دی در شهرستان هیرمند با شکوه هر چه بیشتر برگزار شد.

در این روز حماسی که سالروز بیعت دوباره مردم با ولایت فیقه است، مردم ولایت مدار و مرزدار شهرستان هیرمند به خیابان ها آمدند و بار دیگر استکبار جهانی را در فتنه 88 محکوم کردند.

حضور چشمگیر و انبوه مرزداران در این روز نشان می دهد که مردم پیمان محکمی با رهبر خود بسته اند و نشان می دهند که بارها و بارها حماسه 9 دی را تکرار خواهند کرد.

حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در حاشیه این مراسم گفت: فتنه در سال 1388 جمع شد اما تمام نشده است، دشمن با نقشه و توان بیشتر بار دیگر به کشور خسارت خواهد زد.

وی افزود: سیاست مداران آمریکا در فتنه 88 اعتراف کرده اند که در فتنه 88 ما نتوانسته ایم مردم را آنطور که در نظر داریم هدایت کنیم.

 

 

 

 

 

امام جمعه شهرستان هیرمند خاطرنشان کرد: دشمن در عرصه سیاسی نتوانسته است، بر علیه ملت و حکومت اسلامی کاری از پیش ببرد اما در بستر اقتصادی اگر آگاه نباشیم بستر جامعه را به دست می آورد.

حجت الاسلام گزمه اظهار کرد: دولت مردان باید مسائل اقتصای مردم را حل کنند، زیرا مردم گله مندند، اگر مسائل اقتصادی مردم حل نشود، مردم نسبت به انقلاب بدبین می شوند.

وی ادامه داد: برخی از افراد خواسته و یا ناخواسته در زمین دشمن بازی می کنند، و دشمن را خوشحال می کنند.

 

انتهای پیام

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۶۸


ارسال