جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ,19 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
دود زیاد بخاری حاضر در سالن مدرسه حضرت رسول اکرم(ص) زاهدان، دانش آموزان این مدرسه را به حیاط مدرسه کشاند.
به گزارش عصرهامون، صبح امروز و طی افزایش دود یک بخاری نفت سوز در مدرسه حضرت رسول اکرم(ص)زاهدان، تمامی  دانش آموزان را به حیاط مدرسه کشاند و پای آتش نشانی را به این مدرسه باز کرد.
مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در این خصوص گفت: براثر ورود بیش از اندازه نفت به مخزن بخاری موجود در سالن مدرسه حضرت رسول اکرم(ص) ناحیه دو آموزش و پرورش زاهدان، دود فراوانی سالن و برخی از کلاسهای مدرسه را فرا گرفت که مسئولان مدرسه ضمن خارج کردن دانش آموزان از کلاسها، طی تماسی آتش نشانان را برای یاری در مهار این دود و جلوگیری از آتش سوزی به مدرسه فرا خواندند.
علی مرادی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: با اینکه دقایقی برگزاری کلاسهای این مدرسه دچار اختلال شد،با مهار دود بخاری نفت سوز، کلاسها مجدد برقرار شد و هیچ مشکلی برای دانش آموزان و مسئولان حاضر در مدرسه پیش نیامد.
وی خاطر نشان کرد: برخی از مدارس سیستان و بلوچستان هنوز دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی استاندارد نیستند و امیدواریم با تلاش اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان و خیرین مدرسه ساز تمامی مدارس ما دارای این سیستم شوند.
شایان ذکر است همه ساله در مدارس سیستان و بلوچستان شاهد بروز مشکلاتی در زمینه بخاری های نفت سوز می باشیم و با توجه به احتمال بروز هر گونه آتش سوزی و خطر برای دانش آموزان و معلمان، نیاز است تا مسئولان هرچه سریعتر نسبت به استاندارد سازی سیستم های گرمایشی و سرمایشی مدارس اقدام کنند.
 
انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۸۷


ارسال