جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ,19 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
بخشدار مرکزی خاش گفت: ۵۰ پروژه برق از نیمه دوم سال اخیر تاکنون در دهستان های این بخش با اعتبار یکصد و 55 میلیارد ریال اجرا شده است.
به گزارش عصرهامون، مجتبی شجاعی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار کرد: مسئولان نظام جهت خدمات رسانی و ساماندهی روستاها از هیچ کوششی دریغ نمی کند و به زودی مشکلات برق مردم این روستا مرتفع می شود.

وی با بیان اینکه در سه سال اخیر از همه ظرفیت های پیمانکاری برق شهرستان استفاده شده است، تصریح کرد: در کمتر از 6 ماه بیش از 70 دستگاه ترانس و دهها کیلومتر شبکه فشار متوسط ساخته شده است.

شجاعی افزود: بیش از ۵۰ پروژه برق از نیمه دوم سال اخیر تاکنون در روستاهای بخش مرکزی شهرستان خاش با اعتبار حدود یکصد و 55 میلیارد ریال اجرا شده است.

وی گفت: پروژه های برق رسانی به روستاهای فاقد برق بخش مرکزی خاش با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد و 550 میلیون ریال و با پیشرفت فیزیکی 70 درصدی از جمله پروژه های شاخص امسال در برقرسانی است.

شجاعی ادامه داد: فاز جدید تعویض تیرهای فرسوده و چوبی و جایگزینی با تیرهای استاندارد و توسعه برق برخی آبادی های دهستان پشتکوه بخش مرکزی خاش با سرعت در حال انجام است.

بخشدار مرکزی خاش خاطرنشان کرد: برق رسانی به روستاها با چهار میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار و پیشرفت 50 درصدی از مهمترین خدمات نظام در حوزه برق این بخش است.

وی با اشاره به پوشش دیجیتالی تلویزیونی در روستاهای بخش مرکزی خاش، گفت: نصب ۴ فرستنده دیجیتال در روستاهای روتک، دشت آبخوان، بخشی از پشتکوه و کارواندر در حال پیگیری است.

شجاعی با بیان اینکه ششمین فرستنده دیجیتال تلویزیونی در روستای بیلری بخش مرکزی خاش در راه اندازی شد، افزود: تا پایان سال جاری همه نقاط بخش مرکزی خاش تحت پوشش دریافت شبکه های دیجیتال صدا و سیما قرار خواهند گرفت.

وی اذعان کرد: با راه اندازی تلویزیون دیجیتال در روستای بیلری بخش  مرکزی خاش حدود 18 هزار نفر از اهالی این منطقه قادر خواهند بود شبکه های دیجیتال سیما را دریافت کنند.

بخشدار مرکزی خاش اظهار کرد: نگاه کیفی به کارها و بهره گیری از ظرفیتهای داخلی گره گشای امور مردم در ابعاد مختلف است.

انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۶۵۶
مرجع : تفتان ما


ارسال