جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ,19 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۱
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر مطرح کرد:
فعالیت ۳۱ پایگاه هلال احمر سیستان و بلوچستان در طرح ملی زمستانه/امدادگران آماده خدمات رسانی به حادثه دیدگان هستند
 
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: روزانه ۱۸۶ نیروی امدادگر در ۳۱ پایگاه ثابت، سیار و موقت در راه‌های مواصلاتی استان در قالب طرح ملی زمستانه برای ارائه خدمات امدادی مستقر شده اند.
حسن مصفا در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: طرح امداد و نجات زمستانه از اوایل دی ماه جاری  آغاز شده و تا ۲۵ اسفندماه ادامه دارد.
وی اظهار کرد: در این طرح ۱۲ دستگاه خودرو امداد و نجات، ۳۱ آمبولانس و هشت ست نجات در پایگاه‌های هلال احمر سیستان و بلوچستان مستقر هستند.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: برای اجرای طرح ملی زمستانه امداد و نجات جمعیت هلال احمر،  پیش بینی‌های لازم به منظور فراهم  کردن تجهیزات راهسازی، اسکان اضطراری در سطح راه‌های ارتباطی و استفاده از تیم‌های واکنش سریع انجام شده است.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: کاهش زمان حضور در صحنه حوادث، افزایش سرعت امداد رسانی در سوانح مختلف ترافیکی و غیر ترافیکی، کاهش آسیب‌های جانی ناشی از حوادث رانندگی در مسیر‌های برون شهری از جمله اهداف برگزاری این طرح است.
وی خاطر نشان کرد: امدادگران و نجات گران جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان آماده خدمات رسانی به حادثه دیدگان حوادث مختلف در بخش هایی به مثل سیل، آتش سوزی، تصادفات جاده ای، غرق شدگی، کوهستان و غیره می باشند و در سریعترین زمان ممکن در محل حادثه حاضر و اقدام به کمک رسانی می کنند.
 
انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۶۷۵


ارسال