يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ,21 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۲
دادستان عمومی و انقلاب خاش:
برخورد قاطع دستگاه قضایی با آشوب‌گران در شهرستان خاش/ فتنه اخیر با بصیرت و هوشیاری مردم خنثی شد
 
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خاش گفت: دستگاه قضایی قاطعانه با آشوب‌گران حوادث اخیر در این شهرستان برخورد کرده است و در این خصوص به هیچ وجه کوتاه نخواهیم آمد.
به گزارش عصرهامون، رضا حکمتیان در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما با اشاره به اغتشاشات اخیر در سطح کشور توسط عده‌ای از عناصر آشوب‌گر، اظهار کرد: دشمنان می خواهند با سوار شدن بر موج مشکلات اقتصادی، به نظام ضربه وارد کنند اما بصیرت و بیداری ملت همیشه در صحنه و ولایت مدار ایران اسلامی همواره طرح ها و نقشه های شوم و ننگین دشمنان را ناکام گذاشته است.

وی با بیان اینکه مردم شهرستان خاش همواره در همه صحنه ها و میدان ها پای نظام و انقلاب محکم ایستاده اند، گفت: مردم این شهرستان، مردمانی بصیر و آگاه هستند و به خوبی می دانند که منشاء این اتفاقات و حرکات دشمنانه از خارج از کشور هدایت می شود و دشمنان از این تجمعات سوء استفاده می کنند.

حکمتیان با قدردانی از آمادگی و همراهی نیروی انتظامی، سپاه و بسیج شهرستان در جلوگیری از تحرکات عوامل اغتشاش‌گر، ادامه داد: تحرکات ضد امنیتی و برهم زدن نظم عمومی جامعه در هیچ کجای دنیا قابل قبول نیست.

وی  خاطرنشان کرد: انتقاد و پیگیری مطالبات از جمله حقوق شهروندی است و لذا این مسئله با اغتشاش و بر هم زدن نظم عمومی جامعه متفاوت است و باید هرشخصی حقوق خود را از مجاری قانونی پیگیری کند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خاش با بیان اینکه آشوب‌گران اجازه تخریب اموال عمومی را ندارند، افزود: راه اعتراض به مشکلات شعارهای ساختارشکنانه و آسیب زدن به اموال عمومی نیست و با این افراد به شدت برخورد قانونی و قضایی صورت می گیرد.
 

 
وی تاکید کرد: امنیت مردم در اولویت است و این آشوب‌گران بدانند که کشورهای بیگانه متخاصم از این اغتشاش ها حمایت می کند و لذا مردم باید با بصیرت و هوشیاری، این توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان را خنثی کنند.

حکمتیان با بیان اینکه این آشوب ها برای مردم و جامعه هزینه ایجاد می کند، ادامه داد: صحبت با بعضی از این آشوب‌گران اصلا از این قضیه مطلع نیستند و حتی معنای شعاری که سر می دهند را نمی دانند و تنها به دلیل مسائل هیجانی وارد این جمعیت شده اند.

وی خطاب به فعالان فضای مجازی، اذعان کرد: آن ها یقین داشته باشند که همه فعالیت آن ها تحت رصد نیروهای امنیتی و ضابطین قضایی است و هرگز اجازه جولان به اغتشاش‌گران و مخلین امنیت عمومی جامعه را نخواهیم داد.

وی اظهار کرد: از نقش موثر رسانه‌های شهرستان خاش نیز در فروکش‌کردن این تحرکات آشوب‌گرانه تشکر می‌کنم و در حال حاضر وضعیت امنیتی این شهرستان وضعیت مطلوبی است.

انتهای پیام/3028

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۶۷۷
مرجع : تفتان ما


ارسال