پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ ,24 January 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۵
پادگان آموزشی 08 سرتیپ شهید ابراهیم نوری نزاجا خاش:
ارتش جمهوری اسلامی دژ مستحکم دفاع از کیان نظام است/برگزاری جشن سردوشی 900 سرباز در خاش
 
پادگان آموزشی 08 سرتیپ شهید ابراهیم نوری نزاجا شهرستان خاش گفت: ارتش جمهوری اسلامی دژ مستحکم دفاع از کیان نظام است و نیروهای مسلح سربازان جان بر کف اسلام هستند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از تفتان ما، سرهنگ عبدالرحمن ساسانیان فرد در جشن سردوشی و پایان دوره آموزشی سربازان این پادگان، با بیان اینکه سربازان زیر ساخت اصلی نیروهای مسلح هستند، اظهار کرد: هر کشوری هم در زمان صلح و هم در زمان جنگ به وجود سرباز نیاز دارد.

وی تصریح کرد: حضرت امام خمینی(ره) فرمودند: "خدمت سربازی عبادات است و لذا باید جوانان قدر این دوران را بدانند و سعی کنند درس زندگی را فرا بگیرند.

سرهنگ ساسانیان فرد با تاکید بر اهمیت آموزش و تربیت نیروهای کارآمد در مراکز آموزشی، افزود: طبق سیاست ستاد کل نیروهای مسلح مقرر شده که سربازان در مراکز و پادگان های آموزشی به مهارت افزایی و توان افزایی در کنار کلاس های نظامی بپردازند تا موجبات اشتغال آنها در زمان فراغت از سربازی فراهم شود.

وی با بیان اینکه دشمنان از بدو پیروزی انقلاب به دنبال ضربه زدن به کشورمان بودند، گفت: به دلیل هوشیاری مردم عزیز و اقتدار نیروهای مسلح که به پشتوانه شما عزیزان حاصل شده است که همیشه در این عرصه شکست خورده و نقشه هایش نقش بر آب شده است.

فرمانده مرکز آموزش 08 شهرستان خاش با بیان اینکه 900 سرباز این پادگان جشن سردوشی خود را گرفتند، خاطرنشان کرد: در هشت سال دفاع مقدس سربازان این کشور دوشادوش سایر رزمندگان، برگ‌های زرینی به افتخارات نظام افزودند و سبب سربلندی این مرز و بوم شدند.

وی با بیان اینکه در زمان صلح و در مواقع نیاز و بحران ها، سربازان غیور ایران به یاری مردم شتافتند، اذعان کرد: ارتشیان به عنوان حافظان و بازوی توانمند انقلاب هستند و مجهز شدن نیروهای مسلح کشورمان به سلاح ایمان و تجهیزات و فنون پیشرفته نظامی سبب عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

سرهنگ ساسانیان فرد با بیان اینکه ارتش در کنار ملت ایران و سایر ارکان نظام جهت مقابله با تهدیدات و فتنه های دشمنان آمادگی دارد، اظهار کرد: ارتشیان بهترین یاوران رهبری بوده اند و با تمام توان و آمادگی لازم خود را وقف خدمت به مردم و دفاع از آرمان های نظام و انقلاب کرده اند.

گفتنی است؛ این مراسم با برنامه های فرهنگی و اجرای برنامه های نظامی همراه بود که ضمن قرائت سوگندنامه و  اخذ سردوشی، یگان های مستقر در میدان از مقابل جایگاه، کلام الله مجید و تمثال مقام معظم رهبری رژه رفتند و توان و اقتدار ارتقای خود  را به نمایش گذاشتند.

انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۶۹۹
مرجع : تفتان ما


ارسال