يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ,21 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۹
هم زمان با سراسر کشور؛
نخستین آزمون سراسری مهارت‌آموزی برای سربازان در سیستان و بلوچستان برگزار شد
 
مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای سیستان وبلوچستان گفت: نخستین آزمون سراسری مهارت آموزی برای سربازان وظیفه نیروهای مسلح همزمان با سراسر کشور در استان برگزار شد.
محمدجهانتیغی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: اولین آزمون سراسری مهارت آموزی سربازان وظیفه نیروهای مسلح در 22 دی ماه امسال همزمان با سراسر کشور ویژه نیروهای مسلح استان برگزار شد.
وی ادامه داد: سربازان وظیفه‌ای که در مراحل کتبی و عملی این آزمون پذیرفته شوند، گواهی مهارت آموزی بین المللی را دریافت خواهند کرد.
وی تصریح کرد: تعداد 2 هزار و 855نفر از سربازان وظیفه نیروهای مسلح اعم از نیروی انتظامی استان، سپاه، بسیج و ارتش جمهوری اسلامی ایران که قبلا فرآیند ثبت نام آنها از طریق یگان های مربوطه انجام شده و اطلاعات آزمون در سیستم پورتال سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با موفقیت منتشر شده در 85 حرفه مهارتی  امکان حضور پیدا کردند. 
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بیان کرد: شهرستان های زاهدان، زابل، زهک، خاش ، سراوان، ایرانشهر، سرباز، نیکشهر، کنارک و چابهار از جمله حوزه های برگزاری این آزمون بوده که شهرستان زاهدان با تعداد هزار و 231 نفر، شهرستان خاش با تعداد 385نفر و شهرستان زابل با تعداد 377 نفر ثبت نام شده به ترتیب جزو سه شهرستان اول استان در ثبت نام آزمون سربازان وظیفه نیروهای مسلح به شمار می آیند.
وی گفت: نیروی انتظامی استان سیستان و بلوچستان با تعداد یک هزار و 973 نفر ثبت نام شده بیشترین مشارکت را در ین آزمون را از آن خود کرده است.
انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۷۳۴


ارسال