دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ,30 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۶
در جلسه شورای آموزش و پرورش مطرح شد؛
ساخت 270 کلاس با حضور پیشتازانه خیرین در سه سال اخیر/مردم سراوان در امور خیریه فرهنگ غنی دارند
 
فرماندار شهرستان سراوان گفت: 270 کلاس درس با مشارکت و حضور پیشتازانه مجمع خیرین و نوسازی مدارس استان طی سه سال اخیر در سراوان ساخته شده است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور درویش ناروئی فرماندار، زین العابدین کریمدادی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری، نوید ملازهی بخشدار مرکزی، ایوب دهواری رئیس آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان سراوان برگزار شد.
 
در این جلسه درویش ناروئی فرماندار شهرستان سراوان با توجه به مشکلات دولت در حوزه اقتصادی اظهار کرد: مجموعه خیرین مدرسه ساز در سراوان توانسته با استفاده از ظرفیت مشارکت های مردمی اقدامات بسیار مهمی در حوزه ساخت فضاهای آموزشی انجام دهد. 
 
وی ادامه داد: 270 کلاس درس با مشارکت و حضور پیشتازانه مجمع خیرین و نوسازی مدارس استان طی سه سال اخیر در سراوان ساخته شده که نشان دهنده فرهنگ غنی مردم این منطقه در امور خیریه است.
 
ناروئی توضیح داد: تعریف ردیف عدالت آموزشی در استان سیستان و بلوچستان جهت ارتقاء شاخص های آموزشی نشان دهنده توجه دولت به منطقه  سراوان است. 
 
وی با بیان اینکه 850 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی به شهرستان سراوان برای ایجاد سد ماشکید سفلی، مجتمع های آبرسانی، طرح تحول نظام سلامت اختصاص داده شده است، گفت: در برگزاری جشنواره خیرین باید تمام متولیان کمک کنند تا از این فرصت جهت سوق دادن خیرین کشوری استفاده شود.
 
فرماندار شهرستان سراوان تصریح کرد: اطلاع رسانی دقیق به مردم از عملکرد آموزشی و مجموعه اقدامات انجام شده نظام جمهوری اسلامی در این منطقه جهت امید بخشی یکی از اولویت های مهم به شمار می‌رود.
 
وی در پایان با اشاره به اقدامات دولت در حوزه ایجاد زیرساخت های مهم منطقه و با توجه به اینکه از منابع استانی اعتبارات مناسبی تخصیص داده نشده است، یادآوری کرد: با سفر مقامات ملی به منطقه و آگاهی بخشی و شناخت در جهت رفع محرومیت ها اعتبارات ملی قابل توجهی به شهرستان اختصاص یافته است. 
 
انتهای پیام/م.ش
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۸۰۰
مرجع : شستون


ارسال