پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ,21 February 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۸
وصیت نامه شهید؛
وصیت نامه شهید غلامرضا پیشداد
 
وصیت نامه شهیدغلامرضا پیشداد به همراه دست خط آن شهید بزرگوار در سایت خبری ندای هیرمند قرار گرفت.

به گزارش عصر هامون به نقل از ندای هیرمند؛ شهید غلامرضا پیشداد فرزند : عیسی  در دوم اسفند  1343 چشم به جهان گشود  وی در راستای خدمت به جمهوری اسلامی ایران و پاسداری از انقلاب اسلامی وارد جبهه دفاع مقدس میشود سر انجام وی  در بیست و دوم بهمن 1364 در اروند رود  به فیض شهادت نائل می آید.

 این وصیت بندة حقیر و ذلیل و ضعیف و روسیاه مرتضی پیشداد می باشد که در کمال صحت و سلامت و آزادی نوشتم . شهادت می دهم که اهل بیت عصمت و طهارت در راه خدا مصائب عظیمی را تحمل کردند و شهادت می دهم که هر کس که به آل رسول(ص) ظلم کرد و آنان که به این اعمال راضی بودند ، همگی در آتش جهنم تا ابد در عذاب خواهند بود.

  « یا ابا عبدالله انیّ سلم  لمن سالمَکمُ و حربْ لمن حار بکُم »

 خداوندا ترا به حق فاطمۀ زهر ا(س) قسم می دهم ، دست ما را از دامان اهل بیت پیامبر (ص) کوتاه مگردان .

خداوندا بنده ای روسیاه و ذلیل رو به درگاه تو کرده در حالی که [ که] به گناهانم معترفم و اعتراف می کنم که « ظلَمت  نَفْسی » و اعتراف می کنم که خودم به هیچ وجه لیاقت نداشتم و ندارم که در جبهۀ نبرد حق علیه باطل شرکت کنم . و این تو بودی که از راه لطف و کرم این توفیق را به من عنایت کردی . حال چگونه تصور کنم که در این میدان نبرد رهایم کنی و کمک هایت را از من دریغ کنی . هیهات ! خداوندا تو  کریم تر از آنی که با موجودی ضعیف این گونه رفتار کنی . همیشه اشتباه از کوچک ها و بوده و بخشش از بزرگ ها. خداوندا تو خود می دانی که کوچک ترین ذر ه ناچیز من هستم و بزرگترین موجودی که در وصف نگنجد تویی . پس اشتباهات را بر این پست ترین بنده ات ببخش. بارالها عمری است که حسین (ع) حسین ( ع ) می گویم درست است که این حال را هم تو دادی ، ولی اگر مرا به جهنم ببری( که سزاوار آنم ) حسین(ع) تو ناراحت خواهد شد و ناراحتی امام حسین (ع) ناراحتی مادرش زهرای اطهر ( س) خواهد بود . و ناراحتی فاطمۀ زهر ا(س) ناراحتی رسول ( ص ) و ناراحتی رسول الله( ص)تو ناراحتی  تو خواهد بود ، پس به فضل و کرم خود با من رفتار نما و به احترام پیامبر اکرم (ص)  واهل بیتش(ع) بر من ببخش جرم و گناهم را.  وصیت می کنم همه را به تمسک جستن به معصومین (ع). بر شما باد نماز اول وقت و جماعت . بر شما باد اطاعت از ولایت فقیه . بر شما باد قرائت قرآن بر شما باد کمک جانی و مالی بر جبهه. بر شما باد حفظ حجاب اسلامی. خانوادة عزیزم اگر خداوند تو فیق داد و مرا به لقاء خود رساند نمی گویم گریه نکنید ولی به یاد علی اکبر(ع) و قاسم(ع) حسین( ع) گریه کنید و به یاد داشته باشید که با توفیقات الهی برای یاری دین خدا و لبیک گفتن به ندای حسین (ع) به جبهه آمدم و امانتی بودم از خداوند نزد شما و حال خداوند امانتش را پس گرفته لذا برای چیزی که مال خودتان نبوده زیاد ناراحت نشوید . حضرت زینب (ع) را الگوی خود قرار دهید که همه

مصیبت ها را [وصیت نامه ناخوانا است].

انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۸۴۵


ارسال