پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ,21 February 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳
وزش باد با گرد وخاک و کاهش دید سیستان وبلوچستان را فرا می گیرد
 
کارشناس پیش بینی اداره هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از روز دوشنبه در اکثر نقاط استان بادهای شمالی شدید همراه با گرد و خاک و کاهش دید پیش بینی می شود که وزش این بادها در برخی از نقاط به بیش از 80 کیلومتر هم خواهد رسید.
علی ملاشاهی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون در خصوص وضعیت آب و هوایی استان سیستان وبلوچستان اظهار کرد: فردا در سواحل استان و نواحی مرکزی و جنوبی وزش باد شدید با سرعت 60 تا80کیلومتر بر ساعت پیش بینی می شود که این بادها از سمت جنوب غرب است و وزش آن در برخی نقاط به بیش از 80 کیلومتر هم خواهد رسید.
وی با اشاره به وزش بادهای شمالی از فردا بعداز ظهر در استان گفت: از فردا شب وزش باد در شمال استان تشدید می شود که این بادها از سمت شمال است.
کارشناس پیش بینی اداره هواشناسی استان بیان کرد: از روز دوشنبه در اکثر نقاط استان بادهای شمالی شدید همراه با گرد و خاک و کاهش دید پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: از فردا افزایش ابر در استان پیش بینی می شود که در این زمینه احتمال بارش های ناچیز پراکنده در برخی نقاط نیمه شمالی استان دور از انتظار نیست.
ملاشاهی با اشاره به مواج و متراکم شدن دریای عمان در روزهای یکشنبه و دوشنبه افزود: از سه شنبه شاهد افزایش مجدد دمای هوا در استان خواهیم بود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۸۷۲


ارسال