يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ,5 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۹
گزارشی از سریال ادامه دار بنزین در سراوان؛
سرگردانی مردم سراوان در جایگاه های سوخت/ توزیع روزانه ۲۵۰ هزار لیتر سوخت به طور میانگین در هفته نخست بهمن
 
علی رغم اینکه روزانه ۲۵۰ هزار لیتر به طور میانگین در چهار جایگاه سوخت و فرآورده های نفتی سراوان توزیع می شود، اما باز هم شاهد تعطیلی برخی از جایگاه در ساعاتی از روز هستیم که گلایه مندی مردم را به دنبال داشته است.
به گزارش عصرهامون؛ تعدادی از شهروندان با تماس با پایگاه خبری شستون از وضعیت نامناسب سوخت در روزهای اخیر گلایه مند و‌خواهان پاسخگویی و رسیدگی مسیولین مربوطه جهت رفع این معضل شدند.
یکی از شهروندان سراوانی گفت: حدود سه روز است که صف های طولانی جهت دریافت بنزین در سراوان رونق گرفته است و دیگر صبر مردم را به ستوه آورده است.
وی افزود: بنزین در جایگاه ها به ندرت یافت می شود چرا کسی صدای مردم این منطقه را نمی شنود؟ و آیان این شهرستان مسئولی ندارد که بتواند این معضل را برای یک بار هم شده در این شهرستان رفع کند؟
این شهروند سراوانی ادامه داد: چرا باید مردم بیشتر وقت خود را در صف های بنزین تلف کنند؟ و چرا پمپ چی ها در گالن بنزین می دهند که دیگر شهروندان برای دریافت بنزین خود در صف های طولانی به انتظار بنشینند.
وی خاطر نشان کرد: دیگر طاقت مردم طاق شده است و در یکی از روزه های اخیر صف از ابتدای جایگاه که در اول بلوار قرار دارد  آغاز و تا ابتدای بلوار که میدان الغدیر ( هلی کوپتر) ادامه داشت، آیا مسئولین این صف ها را مشاهده نمی کنند تا این مشکل را حل کنند.

توزیع ۹۰ هزار لیتر فرآورده در روز پنجشنبه بین جایگاه های سوخت سراوان
در پیگیری هایی که خبرنگار شستون از کهن سال روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های سوختی زاهدان داشت، وی گفت: از ابتدای بهمن تا کنون به صورت میانگین روزانه ۲۵۰ لیتر روزانه به چهار جایگاه سراوان سوخت توزیع شده است.
وی افزود:  در روز پنجشنبه هر جایگاه ۹۰ هزار لیتر فرآورده دریافت کرده است.
روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های سوختی زاهدان ادامه داد: از ابتدای بهمن تا کنون قریب به ۶۰۰ هزاذ لیتر فرآورده فقط جایگاه امام علی (ع) توزیع شده است.
کهن سال خاطر نشان کرد: با تدابیر انجام شده مقرر شد تا یک بار اضافی به جایگاه ها داده شود تا صبح روز بعد بتوانند سوخت مورد نیاز خود را دریافت تا مشکل مردم مرتفع شود.

انتهای پیام/ الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۹۸۹
مرجع : شستون


ارسال