پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ,21 February 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۸
معاون سیاسی اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی کل ارتش:
فضای مجازی به تهدیدی جدی برای جامعه و خانواده تبدیل شده است
 
معاون سیاسی اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی کل ارتش گفت: فضای مجازی به تهدیدی جدی برای جامعه و خانواده تبدیل شده است و بسیاری از آسیب های اجتماعی از بستر همین فضاهای مجازی شکل می گیرد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از تفتان ما، حجت الاسلام زارعی در نشست سیاسی به مناسبت دهه فجر در بین خانواده ها و پرسنل پادگان تیپ 288 مستقل زرهی ارتش خاش، اظهار کرد: به همه سفارش میکنم که در عرصه حفظ بنیان خانواده، امر به معروف را کنار نگذارند و تا می توانند در این زمینه کار کرده  و در این خصوص آگاه سازی کنند.

وی با بیان اینکه غربی ها تا خرخره در فساد فرو رفته اند و در غرب فاتحه انسانیت خوانده شده است، گفت: غرب می خواهد این فرهنگ را در جامعه ما نفوذ دهند و زندگی بی مسئولیت و تعهد را در جامعه ما رواج دهند.

حجت الاسلام زارعی خاطرنشان کرد: نباید مهریه های سنگین برای زوجین در نظر گرفته شود و بدون شک افرادی که مهریه های سنگین را مطرح می کنند بویی از انسانیت نبرده اند.

وی با بیان اینکه فضای مجازی به تهدیدی جدی برای جامعه و خانواده تبدیل شده است، یادآور شد: یکی دیگر از مشکلات اساسی خانواده وجود مهد کودک هاست زیرا  پدر و مادری که فرزند خود را به مهد کودک می برند، همان بچه زمانی بزرگ می شود، پدر و مادرش را به خانه  سالمندان می برد.

معاون سیاسی اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: مردم باید به صورت ویژه به مسلمانان یمن و میانمار کمک کنند چراکه این کمک بسیار مفید است و سبب مایوس شدن و ذلیل شدن دشمنان می شود.

وی اذعان کرد: کره زمین را ظلمت و تباهی فرا گرفته اما پروردگار متعال لطفی به ما ایرانی ها کرده و دست زعامت آیت الله خامنه ای را بر سر ملت ما قرار داده است.

حجت الاسلام زارعی با اشاره به  ضرورت هماهنگی صنعت با دانشگاه برای رفع خلاهای صنعتی واقتصادی، اظهار کرد: استقلال سیاسی مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/3028

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۱۹۴
مرجع : تفتان ما


ارسال