سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ,18 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
صبح امروز جمعی از دانشجویان دختر مجتمع آموزش عالی شهرستان سراوان با کاروان راهیان نور به منطقه عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، بدون شک حضور در سرزمینی که بوی عشق می‌دهد و قدم زدن بر روی خاکی که روزگاری جوانانی با روحی بلند و عزمی راسخ در مسیر رسیدن به هدف گام نهادند تاثیر شگرفی بر روح پاک و بی آلایش جوانان این مرزو بوم خواهد گذاشت.

جوانانی که قرار است پرچم اقتدار و پیشرفت کشور را در آسمان جهان به اهتزاز درآورند و وارثانی به حق برای شهدا و رزمندگانی باشند که درس شجاعت و ازخودگذشتگی را برای آنها مشق کرده‌اند.

اردوی راهیان نور به عنوان یک حرکت عظیم فرهنگی، ظرفیت مناسبی برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت است به گونه ای که همه ساله تعداد زیادی دانش‌آموزان، دانشجو، طلبه و غیره اعم از شیعه و سنی برای دیدار از مناطق عملیاتی عازم سفر می‌شوند  و صبح امروز 80 دانشجوی مجتمع آموزش عالی شهرستان سراوان با اردوی راهیان نور به منطقه عملیاتی جنوب اعزام شدند.

راهیان نور راهی برای ارزیابی آرمان های انقلاب
در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین شهاب میرزایی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مجتمع آموزش عالی سراوان در گفت و گو با شستون اظهار کرد: به همت مسئولین و بسیج دانشجویی 80 نفر از دانشجویان مجتمع در اردوی راهیان نور حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: راهیان نور یک پتانسیل خوبی برای ارزیابی آرمان ها و ارزش های انقلاب و نیرو سازی برای انقلابی اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین میرزایی تصریح کرد: طول سفر به مدت هفت روز به طول خواهد انجامید و دانشجویان در منطقه عملیاتی هویزه، طلاییه، شلمچه و خرمشهر سه روز اقامت دارند.
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۶۱۰
مرجع : شستون


ارسال