پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر گفت: این دانشگاه با بهره برداریاز 22پروژه، بیشترین آمار پروژههای افتتاحی روز گذشته وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به خود اختصاص داده است.
دکتر محمد مهران امینی فرد در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به افتتاح روز گذشته 115پروژه اورژانس پیش دبستانی در سطح کشور که به صورت همزمان و ویدئو کنفرانسی به بهره برداری رسید، افزود: بیشترین پروژه های افتتاح شده در این روز، متعلق به دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر بود به طوری که به ترتیب دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر با 22 پروژه، دانشگاه علوم پزشکی کرمان با 10 پروژه، خراسان جنوبی با 6 پروژه و دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان و کاشان با 5 پروژه در لیست دارنده بالاترین پروژه ها قرار داشتند.
وی اضافه کرد: همه پایگاههای اورژانس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر در ساختمانهای نوساز و مجهز مستقر هستند و پایگاه مستقر در  کانکس نداریم.
وی تاکید کرد: پروژه اورژانس هوایی این دانشکده نیز آماده بهره برداریمی باشد و به محض دریافت مجوزهای لازم و اجازه پرواز افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
این مسئول اشاره به موقعیت استراتژیک ایرانشهر، ارتباط شمال و جنوب استان بزرگ و پهناور سیستان و بلوچستان و همجواری با استانهای کرمان و هرمزگان شرایط خاصی برای دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر بوجود آمده و امیدواریم بتوانیم با کمکهای وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بهترین خدمات را به مردم ارائه دهیم.
انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۶۷۴


ارسال