سه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸ ,26 March 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
دستگاه های دولتی در فروردین ماه جاری تاکنون اجرای 16پروژه عمرانی سیستان و بلوچستان را برای انتخاب پیمانکار به مرحله مناقصه گذاشته اند.
به گزارش عصرهامون، براساس آمار پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات از ابتدای فروردین ماه جاری تا کنون 16پروژه عمرانی در راستای تعیین پیمانکار  و آغاز مرحله اجرای آنها به مناقصه رفته است که در این راستا اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس استان  با 11پروژه بالاترین این طرح های عمرانی را به خود اختصاص داده است.
اداره کل راه و شهرسازی استان نیز پس از اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس سیستان وبلوچستان در رتبه دوم این پروژه ها قرار گرفته و دیگر پروژه ها مربوط به وزارت نیرو و آب و فاضلاب می باشد.
به مرحله مناقصه رفتن این پرژه ها در فروردین ماه نوید بخش سال عمرانی نسبتا خوب در طی امسال می باشد، براساس آمار موجود در کل فروردین ماه سال گذشته تنها یک پروژه به مناقصه گذاشته شده بود.
اجرای پروژه های عمرانی گامی موثر در رفع مشکلات و کمبودهای جامعه به شمار می رود اما در این خصوص نیاز است تا تخصیص اعتبارات به صورت کامل و در بازه زمانی مناسب از سوی دولتمردان به استان تخصیص داده شوند.
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۹۱۷


ارسال