يکشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۸ ,24 March 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۸
در پی گزارش عصرهامون مطرح شد:
رفع مشکل تنش آبی زاهدان تا نیمه شب امشب/آبرسانی سقایی به نقاط مختلف زاهدان
 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به مشکل پیش آمده در شبکه آبرسانی به زاهدان، از زمان وقوع حادثه نیروهای این شرکت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل کرده اند.
محسن میرادی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، ادامه داد: در این جریان که به دلیل فعالیت یک گردباد در سه راهی دشتک به وقوع پیوسته بود، 30تیر برق سقوط کرده بودند که براساس آن جریان برق خط انتقال آب چاه نیمه به زاهدان در محل ایستگاه شماره ۲ قطع شده بود، خوشبختانه با تلاش انجام شده توانستیم تاکنون اتصال 10تیربرق را برقرار کنیم.
وی اضافه کرد:در حال حاضر ۵ اکیپ امدادی از اتفاقات شرکت های آب و برق در حال تعمیر خطوط انتقال برق هستند،  وارد مدار شدن خط انتقال آب احتمالا تا نیمه شب روزجاری به طول انجامد و در طول این مدت شهر زاهدان با تنش آبی مواجه خواهد بود.
این مقام مسئول بیان کرد: در راستای رفع مشکلات تنش آبی تعداد ۶۵ تانکر آبرسانی سیار در سطح شهر زاهدان در نقاط مختلف این شهرستان کار آبرسانی را تا زمان برطرف شدن مشکل برق ایستگاه سه راهی دشتک انجام خواهند داد.
وی خاطر نشان کرد: آب مورد نیاز نانواییها و بیمارستانها نیز تامین شده است تا مردم با مشکل دیگری روبرو نشوند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از مردم شهر زاهدان درخواست کرد تا با شکیبایی و صرفه جویی در مصرف آب تا پایدار شدن شرایط شبکه توزیع آب همکاری داشته باشند.
گفتنی است مدارس ابتدایی فعال در مسیرهای قطعی آب در نوبت های صبح و بعد از ظهر و به دستور فرمانداری تعطیل شده اند.
مسیرهای قطع آب مناطق پرستار ـ فرهنگ ـ معلم ـ جمهوری ـ دانش ـ دانشجو ـ بزرگمهر ـ دانشگاه ـ قلنبر ـ جانبازان ـ ثارالله ـ انقلاب ـ زیباشهر ـ مهرشهر ـ فاضلی ـ کوثر ـ شهرک کارگاهی ـ مزاری ـ امیرکبیر ـ دستغیب ـ پاستور ـ پوریا ـ مطهری ـ فلسطین ـ امام خمینی ـ کریم اباد ـ جام جم- رسالت-طباطبايي-سيستان و رجايي اعلام شده است.
شایان ذکر است مردم کلان شهر زاهدان از شب گذشته تاکنون باقطعی آب مواجه اند.
 
انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۰۲۰


ارسال