دوشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۸ ,25 March 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۸
سردار پاکپور در پاسخ به عصرهامون:
سیستان و بلوچستان اولویت اول سپاه پاسداران در محرومیت زدایی/ ارتقای معیشت مردم در تامین امنیت پایدار حائز اهمیت است
 
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: سیستان و بلوچستان اولویت اول سپاه در زمینه های مردم یاری، محرومیت زدایی و مردم داری است.
سردار محمد پاکپور در مصاحبه اختصاصی با عصرهامون در حاشیه مراسم اهدای هزار جهیزیه اهدایی مقام معظم رهبری به زوج های جوان سیستان و بلوچستان، در خصوص جایگاه استان در امور کاری سپاه، افزود: با توجه به شرایط این خطه، سیستان و بلوچستان اولویت اول سپاه پاسداران در زمینه های مردم یاری، مردم داری و محرومیت زدایی قرار گرفته است.
وی ادامه داد: سپاه پاسداران در تمامی حوزه ها، معضلات و مشکلات موجود در سیستان و بلوچستان ورود پیدا کرده و از تمام توان خود برای رهایی این منطقه از این مشکلات درحال بهره گیری است.
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران نیز تصریح کرد: بیش از 20 هزار طرح محرومیت زدایی تاکنون در سیستان و بلوچستان توسط سپاه اجرا شده و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.
وی اضافه کرد: سپاه پاسداران در زمینه محرومیت زدایی اقدامات بسیار خوبی تاکنون در این استان انجام داده که این امر موجب امنیت پایدار در این نقطه از ایران اسلامی شده است، وظیفه خود می دانیم علاوه بر ماموریت سازمانی که تامین امنیت می باشد، در کنار مردم بوده و با توجه به توانی که داریم در غم و شادی آنان شریک باشیم.
وی تصریح کرد: نیروی زمینی سپاه پاسداران از زمانی که امنیت سیستان و بلوچستان را برعهده گرفت، اقداماتی در زمینه رفع محرومیت این استان انجام داده و تمام توان خود را برای رفع محرومیت در کشور بکار گرفته است.
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: ارتقای معیشت مردم در تامین امنیت پایدار بسیار حائز اهمیت است بنابراین سپاه پاسداران جدای از تامین امنیت به دنبال بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم می باشد که در این زمینه سپاه پاسداران تاکنون اقدامات بسیار خوبی در زمینه رفع محرومیت و اشتغالزایی در کشور و به ویژه سیستان و بلوچستان انجام داده است.

انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۶۵۲


ارسال