چهارشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۸ ,27 March 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹
آغاز راهپیمایی روز قدس در پایتخت وحدت ایران
 
دقایقی پیش همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز جهانی قدس در سیستان و بلوچستان با فریادهای " مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل" شیعه و سنی آغاز شد.
به گزارش عصرهامون، راهپیمایی بزرگ روز قدس که قرار بود ساعت 10 و نیم صبح روز جمعه هجدهم خرداد ماه 1397 آغاز شود از ساعتی پیش از آن با حضور گسترده مردم روزه‌دار در زاهدان و دیگر شهرهای استان پهناور سیستان وبلوچستان آغاز شد.
مردم پایتخت وحدت ایران در این راهپیمایی با فریاد های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود از استکبار جهانی را اعلام و از مردم مظلوم فلسطین حمایت کردند.
 
حضور پر شور مردم روزه دار گرمترین استان در راهپیمایی
علی ملاشاهی کارشناس هواشناسی سیستان وبلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون اظهار کرد: وزش باد همراه با گرد و خاک از عصر روز گذشته در شمال استان آغاز شده است که این وضعیت تا اواسط هفته آینده تداوم دارد.
وی افزود: همچنین در این مدت به دلیل بروز این پدیده شاهد کاهش 5 تا هشت درجه ای دما در شمال و مرکز سیستان و بلوچستان خواهیم بود.
کارشناس هواشناسی استان با بیان اینکه در این مدت دمای هوا در شهرهای حنوبی استان شامل قصرقند ، چابهار ، کنارک ، راسک و نیکشهر به 47 تا 49 درجه خواهد رسید، گفت: در این مدت در اکثر مناطق سیستان و بلوچستان غبار محلی، وزش باد و گرد و خاک اما با شدت کمتر پیش بینی شده است .
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت : دریای عمان هم در نواحی شرقی مواج است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۷۷۵


ارسال