يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ,7 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۴
در مراسم استقبال از صیادان آزادشده به زاهدان مطرح شد
زندگی زیر پرچم اسلام سلامتی می آورد/مولوی عبدالحمید: آزادی صیادان را مدیون تلاش وزارت اطلاعات کشورهستیم
 
صبح امروز چهار صیاد ربوده شده در آبهای آزاد بین المللی که دو روز گذشته با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) آزاد شده بودند وارد فرودگاه زاهدان شدند.
به گزارش عصرهامون، دو روز پیش بود که پس از چهار سال از ربوده شدن صیادان ایرانی در آبهای آزاد بین المللی با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) طی عملیات پیچیده اطلاعاتی، چهار صیاد ربوده شده آزاد و طی پروازی وارد فرودگاه امام خمینی(ره) تهران شدند.
این صیادان از اهالی سیستان و بلوچستان و از برادران صیاد اهل سنت بودند که صبح امروز وارد فرودگاه بین المللی زاهدان شدند.
براساس بررسی انجام شده 16صیاد نیز که توسط دولت سومالی دستگیر شده بودند نیز آزاد شده و به زودی وارد کشور می شوند.
 
وزارت اطلاعات به دور از هرگونه نگاه قومی و مذهبی آماده جان فدایی است
آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان در مراسم استقبال از این صیادان گفت: آزادی صیادان بلوچ به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) نشان می دهد که وزارت اطلاعات به دور از هرگونه نگاه قومی و مذهبی برای نجات جان هموطنان نظام اسلامی آماده جان فدایی است.
 
زندگی زیر پرچم اسلام سلامتی در پی دارد
مولوی نذیر احمد سلامی نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری ضمن ابراز خشنودی از آزادی صیادان ربوده شده از چنگال دزدان سومالیایی افزود: تلاش دولت و سربازان گمنام امام زمان برای آزادی برادران اهل سنت نشان می‌دهد که هر کسی زیر پرچم انقلاب اسلامی زندگی می کند، معیشت و سلامتشان اهمیت دارد.
 

وی با تاکید بر این مطلب که تلاش دشمن در خدشه وارد کردن به وحدت و همدلی مردم بی فایده است، خاطر نشان کرد: دشمنان نظام اسلامی بدانند که وحدت و یکپارچگی نظام اسلامی در همه زمینه‌ها زبانزد است.
 
آزادی صیادان ربوده شده را مدیون تلاش وزارت اطلاعات کشورهستیم
مولوی عبدالحمید اسماعیل‌زهی امام جماعت مسجد مکی زاهدان هم با بیان اینکه آزادی این صیادان همه هموطنان را خوشحال کرده است، گفت: این خوشحالی را مدیون تلاش وزارت اطلاعات کشورمان هستیم.
در این دیدار دانیال محبی استاندار سیستان و بلوچستان هم خاطر نشان کرد: آزادی این صیادان پس از چهار سال کار سختی بود که این مهم در عملیات اطلاعاتی عظیمی توسط وزارت اطلاعات کشور انجام شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۸۱۲


ارسال