شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ,16 January 2021
2
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۸
یک فرهنگی در کلان شهر زاهدان به قتل رسید/ پلیس در پی دستگیری عوامل
 
شب گذشته، دو فرد مسلح با تیراندازی در مقابل بیمارستان خضرت علی بن ابیطالب (ع) زاهدان، یک زن را به قتل رسانده و یک دستگاه خودرو پژو پارس را به سرقت بردند.
به گزارش عصرهامون، در پی تیر اندازی دو فرد مسلح شب گذشته در مقابل بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) زاهدان، یک زن را به قتل رسید.
فرمانده انتظامی زاهدان در این خصوص گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر وقوع یک فقره سرقت مسلحانه خودرو واقع در شهر زاهدان بلافاصله بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
علی عارف‌نژاد با اشاره به قتل رسیدن راننده این خودروی سرقتی، افزود: این سرقت مسلحانه در کمتر از 5ساعت پس از وقوع در زاهدان کشف شد.
وی افزود: ماموران در تعاقب پایش های اطلاعاتی ردی از سارقان مسلح در یکی از خیابان‌های زاهدان پیدا و عملیات دستگیری سارقان مسلح را آغاز کردند.
عارف نژاد بیان داشت: از آنجایی که ماموران در صدد کشف سرقت مسلحانه برآمده بودند، سارقان عرصه را برخود تنگ دیده و در یکی از محله های شهر زاهدان خودرو سرقتی را رها و از محل متواری شدند.
فرمانده انتظامی زاهدان با اشاره به اینکه در این حادثه راننده خودرو در اثر اصابت گلوله به قتل رسیده، خاطرنشان کرد: تلاش پلیس برای دستگیری قاتلان ادامه دارد.
شایان ذکر است راننده خودرو ناهید میر دبیر معارف اسلامی مدرسه حضرت مریم ناحیه دو  آموزش و پرورش زاهدان است.
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۲۹۲۹


ارسال
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷/۰۳/۲۵ ۱۱:۴۵
عصری جون شب نبوده و قبل ظهر دیروز بوده
 
علی
Bulgaria
۱۳۹۷/۰۳/۲۵ ۱۹:۱۴
سلام
مسولین انتظامی و امنیتی تو را خدا تلاش کنید با دزدان و سارقین و اشرار مبارزه کنید این مایه ننگ هست که در مرکز استان هر روز یک اتفاق برای شهروندی بیفتد حداقل از خود مردم هم کمک بخواهید پلیس محله درست کنید گشت زنی کنید