جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ ,27 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۵
به علت محدودیت های ترافیکی؛
شش پرواز از فرودگاه بین المللی زاهدان لغو شد
 
6پرواز در مسیر تهران - زاهدان - تهران بر اساس اعلام شرکت های ماهان و زاگرس به علت محدودیت های ترافیکی لغو شد.
به گزارش عصرهامون، حمیدرضا پارسا مسئول روابط عمومی اداره کل فرودگاه های سیستان و بلوچستان در خصوص جزئیات خبر فوق اظهار کرد: پرواز شرکت زاگرس در مسیر تهران - زاهدان - تهران روز چهارشنبه سیزدهم تیر و پروازهای شرکت ماهان این مسیر در روزهای 16 و 19 تیر  لغو شد.
وی بیان کرد: این پرواز قرار بود بعد از ترک فرودگاه مهرآباد ساعت 21:5 دقیقه وارد فرودگاه زاهدان شود و ساعت 21:55 دقیقه این فرودگاه را به مقصد تهران ترک کند.
این مسئول ادامه داد: همچنین پروازهای شرکت ماهان مسیر تهران - زاهدان - تهران روزهای 16 و 19 تیر بر اساس برنامه قرار بود ساعت 20:50 دقیقه وارد زاهدان شود و ساعت 22 این فرودگاه را به مقصد مهرآباد ترک کند.
پارسا از برقراری مجدد پرواز شرکت آتا در مسیر تهران - زابل - تهران خبر داد و گفت: این پرواز روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنجشنبه هر هفته برقرار است.
مسئول روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان در پایان خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ریزی هواپیمای شرکت آتا در این روزها ساعت 10:05 دقیقه تهران را ترک می کند و ساعت 11:55 دقیقه وارد زابل مي شود و ساعت 12:50 دقیقه از این فرودگاه خارج و ساعت 14:40 دقیقه وارد فرودگاه مهرآباد می شود.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۳۲۷۸


ارسال