جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۴
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان:
30تیرماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان گفت: سی ام تیرماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات است.
به گزارش عصرهامون، حسین مسگرانی در خصوص جزئیات خبر فوق با اشاره به مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات اظهار کرد: خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان پنجمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاههای اطلاع رسانی مجازی را در این استان برگزار می کند.
وی ارتقای دانش رسانه ای استان، ایجاد رقابت مثبت و افزایش انگیزه و خلاقیت رسانه ها، توسعه ظرفیت های موجود رسانه ای استان و آشنایی با ظرفیت ها و قابلیت های رسانه ای مکتوب و مجازی و بهره گیری از این قابلیت ها را مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره دانست.
این مسئول با بیان اینکه آثار ارسالی باید مرتبط با موضوعات فراخوان ارسال و در هیچ همایش و یا جشنواره ای برگزیده نشده باشد، افزود: این جشنواره در قالب های خبر، تیتر، گزارش، مصاحبه، یادداشت و سرمقاله، عکس، اینفوگرافیک، پوستر و صفحه آرایی در همه موضوعات و بخش ویژه حمایت از کالای ایرانی با رویکرد مصرف محصولات و صنایع دستی برگزار شده است.
وی در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: دبیرخانه جشنواره از تمام روزنامه نگاران اعم از نویسندگان، خبرنگاران، عکاسان مطبوعات و خبرگزاری ها و پایگاههای اطلاع رسانی مجازی دعوت می کند تا آثار خود را که از فروردین 96 تا پایان تیر 97 به رشته تحریر در آورده اند بر اساس محورها و بخش های اعلام شده به نشانی اینترنتی pressfestival.ir ارسال کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در ادامه با بیان اینکه هر فرد می تواند چهار اثر در بخش های مختلف این جشنواره ارسال کند، گفت: جوایز نفرات اول در هر بخش تقدیرنامه، تندیس و 10 میلیون ریال، جوایز نفرات دوم هر بخش تقدیرنامه و هشت میلیون ریال و جوایز نفرات سوم نیز تقدیر نامه و 6 میلیون ریال مشخص شده است.
مشسگرانی در پایان خاطر نشان کرد: علاقه مندان تا 31 تیر 1397 فرصت دارند تا آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند و مراسم اختتامیه آن همزمان با 17 مرداد (روز خبرنگار) برگزار می شود.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۳۳۷۵


ارسال