سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ,24 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱
رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان خاش:
نبود اشتغال پایدار مهمترین علت گسترش شغل های کاذب/ محکومیت 112 میلیون ریالی قاچاقچی سوخت در خاش
 
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان خاش از کشف 6 هزار و 200 لیتر گازوئیل مشکوک به قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: قاچاقچی به میزان 112 میلیون و 660 هزار ریال در حق دولت محکوم شد.
به گزارش عصرهامون، مرتضی بزی اله ری صبح امروز در جمع خبرنگاران از کشف مقادیری سوخت قاچاق در شهرستان خاش خبر داد و افزود: مامورین پلیس آگاهی شهرستان به یک دستگاه خودروی کامیونت مشکوک شدند که پس از توقیف خودرو، در بازرسی به عمل آمده مقدار 6 هزار و 200 لیتر گازوئیل مشکوک به قاچاق کشف کردند.
وی بیان کرد: در همین راستا شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز پس از توقیف خودرو و دستگیری متهم، رسیدگی به پرونده را آغاز کرد.
به گفته رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان خاش به دلیل اقرار متهم و نحوه کشف کالا، تخلف توسط شعبه وارد دانسته شد و قاچاقچی علاوه بر ضبط سوخت های مکشوفه به میزان 112 میلیون و 660 هزار ریال در حق دولت محکوم شد.
این مسئول در پایان نبود اشتغال پایدار و کمتر توسعه یافتگی منطقه را عاملی مبنی بر گسترش شغل های کاذب دانست و افزود: در این راستا نیازمند توجه مسئولین به جوانان استان با ایجاد اشتغال آن هم به دلیل امرار معاش و کسب درآمد هستیم.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۳۸۶۴


ارسال