دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ,24 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان خبر داد:
کشف 2 تن و 574 کيلوگرم موادمخدر در استان/ دو قاچاقچی دستگیر شدند
 
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از کشف 2 تن و 574 کيلو انواع موادمخدر و توقيف 4 دستگاه خودرو در اين رابطه خبر داد.
به گزارش عصرهامون، سردار محمد قنبری صبح امروز در گفت وگو با اصحاب رسانه در خصوص جزئیات خبر فوق اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان های سراوان و ایرانشهر با اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان به خبری در خصوص جابه جایی یک محموله مواد افیونی توسط قاچاقچیان در محور "سراوان - ایرانشهر" دست یافتند.
وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر پس از چندین ساعت گشت زنی در محور مذکور به دو دستگاه خودرو پژو 405 و یک دستگاه پژو پارس مشکوک و با علائم هشدار دهنده دستور ایست دادند که قاچاقچیان به محض مشاهده پلیس فرار کردند و پس از طی مسافتی به ناچار خودروها را در حاشیه جاده رها و با استفاده از تاریکی هوا به سمت ارتفاعات متواری شدند.
سردار قنبری با اشاره به تلاش پليس برای دستگيری قاچاقچيان، تصریح کرد: ماموران در بازرسی از اين خودروها یک تن و 429 کيلوگرم حشيش و 647 کیلوگرم تریاک کشف کردند.
این مقام انتظامی بیان کرد: در همین راستا با کسب خبری مبنی بر جابه جایی یک محموله مواد افيونی دیگر از شهرهای مرزی به مرکز استان، تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی عنوان کرد: ماموران پس از تحقیقات گسترده، سرانجام به اطلاعاتی در خصوص تردد قاچاقچیان در محور "لادیز - کورین" با یک دستگاه سواری زانتیا دست یافتند.
سردار قنبری تصریح کرد: ماموران انتظامی با کنترل نامحسوس در این محور، خودرو مورد نظر را با دو سرنشین شناسایی و دستور ایست دادند که قاچاقچیان به سمت عوامل انتظامی تیراندازی کردند و پس از نیم ساعت درگیری مسلحانه با آتش پرحجم پلیس، زمین گیر شدند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به کشف یک قبضه سلاح کلاش، 4 تیغه خشاب و دستگیری دو قاچاقچی در این رابطه، بیان کرد: در بازرسی انجام شده از خودرو، 466 کیلوگرم تریاک، 15 کیلوگرم هروئین، 9 کیلو شیشه و 8 کیلوگرم مرفین کشف شد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۳۹۶۹


ارسال