دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ,18 February 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۸
زوج زورگیر مسافرنما در چنگال پلیس گرفتار شدند
 
فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان گفت: با سرعت عمل ماموران کلانتری20 شهر زاهدان زوج زوگیر لحظاتی پس از سرقت نافرجام دستگیر شدند.
به گزارش عصرهامون، علی عارف نژاد در خصوص جزئیات خبر فوق در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: با اعلام خبر یک فقره سرقت نافرجام خودرو در محور زاهدان- میرجاوه ساعت 13:30 روز گذشته بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری 20 این شهرستان وارد عمل شدند.
وی ادامه داد: با حضور تیم گشت کلانتری در محل راننده یک دستگاه سواری پراید هراسان به عوامل انتظامی مراجعه و اعلام داشت زن و شوهری حدوداً 18 ساله که به عنوان مسافر از مقابل بیمارستان امام علی(ع) شهر زاهدان به مقصد پلیس راه میرجاوه سوار شده بودند در حوالی اداره گمرک با تهدید چاقو و شوکر قصد زورگیری خودرو وی را داشتند که با مقاومت راننده، خودرو پس از منحرف شدن به حاشیه جاده با تپه خاکی برخورد و سارقان به ناچار در همان محدوده متواری شدند.
عارف نژاد گفت: ماموران کلانتری 20 شهر زاهدان پس از بررسی اظهارات راننده خودرو موضوع را به مرکز پیام اعلام و با گشت زنی در همان محدوده سارقان را شناسایی و در اقدامی ضربتی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان در پایان خاطر نشان کرد: تحقیقات از این زوج مسافرنما برای کشف دیگر جرائم احتمالی ادامه دارد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۳۹۸۴


ارسال