شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ,20 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۲
محدودیت های ترافیکی عید قربان در زاهدان اعلام شد
 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان وبلوچستان محدودیت های ترافیکی مراسم عید قربان در شهر زاهدان را در مسیرهای منتهی به "مصلی المهدی" و "عیدگاه" اعلام کرد.
به گزارش عصرهامون، علی نام درست در  جمع اصحاب رسانه با تبریک عید سعید قربان از محدودیت های ترافیکی این روز را در مسیرهای منتهی به "مصلی المهدی" و "عیدگاه" شهر زاهدان خبر داد و گفت:  در مسیر بزرگراه خلیج فارس - بلوار بزرگمهر - بلوار پرستار -بلوار جمهوری همچنین پیش بینی پارک خودروها در پارکینگ شمارۀ 1 مسیر بزرگراه خلیج فارس محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد.
وی ادامه داد:  ضلع غربی پارکینگ شمارۀ 2 انتهای بلوار بزرگمهر برای پارک خودروهای سبک سمت چپ پارکینگ شمارۀ 2برای پارک اتوبوس های سازمان اتوبوسرانی در نظر گرفته شده است، همچنین پارکینگ شماره 3 انتهای بلوار پرستار پشت جایگاه مصلی المهدی که درصورت ایجاد ترافیک زمان خروج نمازگزاران مسیر بزرگراه خلیج فارس از مسیر جنوب به شمال یکطرفه و بلواربزرگمهر، جمهوری و پرستار مسیر جنوب به شمال یک طرفه می باشد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان تصریح کرد: خروجی میدان پرستار مسیر شرق به غرب محدودیت ترافیکی خواهیم داشت و زمان برگشت نمازگزاران ورودی میدان پرستار از غرب به شرق همچنین در صورت ضرورت میدان گاز مسیر غرب به شرق بلوار سرداران شهید تا تقاطع امام خیمنی (ره) و سرداران شهید محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد.
نام درست در پایان با بیان اینکه زمان اعمال محدودیت ها از سال 05:30 صبح روز عید شروع می شود، خاطر نشان کرد: شهروندان در این روز ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی نهایت همکاری را با پلیس در محورهای که محدودیت های ترافیکی داشته باشند و از هرگونه پارک در محل های محدودیت خودداری کنند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۳۰۸


ارسال