چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ,11 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۹
امام جمعه شهرستان سراوان در خطبه های نماز عید سعید قربان مطرح کرد:
عید قربان؛ تحقق اتحاد و یکپارچگی مسلمین جهان است/ نمایان شدن از هم پاشیدگی آل سعود
 
امام جمعه شهرستان سراوان در خطبه های نماز عید سعید قربان گفت: عید سعید قربان، تحقق اتحاد و یکپارچگی مسلمین جهان است که این روز اتحاد و یکپارچگی مسلمین در سراسر عالم را ندا می دهد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری در دین اسلام، سیره نبوی و سیره ائمه اطهار (ع) همه انسان را به سمت عبادت پروردگار دو عالم سوق داده اند.
وی افزود: عید سعید قربان، تحقق اتحاد و یکپارچگی مسلمین جهان است که این روز  اتحاد و یکپارچگی مسلمین در سراسر عالم را ندا می دهد.
امام جمعه شهرستان سراوان گفت: افرادی که بر طبل تفرقه می کوبند و در دنیای اسلام با نماد اسلام گروه های شیطانی را راه اندازی می کنند، به صورت جاهلانه ایجاد تفرقه می کنند، برخلاف مسیر اسلام در حرکت هستند.
حجت الاسلام و المسلمین بامری خاطر نشان کرد: عید قربان نوید ظلم ستیزی و استکبار ستیزی را می دهد؛ دشمنان از صدر اسلام به شدت در حال فعالیت هستند و اگر خورشیدی چهل سال قبل و تا به امروز در ایران اسلامی تابش داشته، در این برهه از زمان افرادی در صدد تاریک کردن این خورشید  هستند.
 
وی ادامه داد: از صدر انقلاب شیطان صفتان داخلی و خارجی به شدت تلاش کردند تا بتوانند نور پر خروش انقلاب اسلامی را در فطرت ها کم کنند.
امام جمعه شهرستان با اشاره به وضعیت معیشت مردم، اضافه کرد: مسیولین مربوطه در این امر سستی و تنبلی کردند که موجب شد دشمن بتوانند میدان را پرآشوب کنند اما دشمن  این را بداند که امروز به زانو افتاده است.
حجت الاسلام و المسلمین بامری گفت: آثار از هم پاشیدگی آل سعود ملعون نفرین شده نمایان شده، امروز دست و قدرت برتر هستیم و باید این امر مدیریت شود.
 
وی به فروشندگان توصیه کرد تا از گران فروشی کالا در این اوضاع معیشتی مردم پرهیز کنند و افزود: با افرادی که با احتکار کالا در حال نا امید کردن جامعه هستند، با شدت باید برخورد شود.
امام جمعه شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: در این روز باید به فقرا، مستمندان و فقرا توجه و در اندازه توان به این چنین افراد در روز عید کمک شود.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۳۲۴
مرجع : شستون


ارسال