شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ,20 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۸
رئيس دانشكده علوم پزشكی ايرانشهر:
زلزله دو مجروح بر جای گذاشت/ پایش لحظه ای مناطق مستعد زلزله ادامه دارد
 
رئيس دانشكده علوم پزشكي ايرانشهر گفت: بر اثر زمين لرزه صبح امروز در محدوده مسجدابوالفضل(ع)ايرانشهر دو نفر مجروح سطحی شدند.
محمدمهران امینی فرد در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، ضمن اعلام تشكيل ستاد بحران دانشكده و پايش لحظه ای مناطق مستعد زمين لرزه، از اعزام تیم های ارزیاب و اکیپ بهداشت محیط، مبارزه با بیماری های دانشکده به روستای مسجدابوالفضل(ع) ایرانشهر و شهر کنارک برای بررسی میزان تلفات و وضعیت بهداشتی درمانی خبر داد و افزود:خوشبختانه در ارزیابی های اولیه هیچ گونه تلفات جانی گزارش نشده است.
وی گفت: بر اثر زمين لرزه در محدوده مسجدابوالفضل(ع)ايرانشهر دو نفر مجروح سطحی شدند.
 این مسئول بر دپوی دارو و تجهیزات پزشکی و استقرار اکیپ های امدادی فوریتهای پزشکی در مناطق حادثه خیز و همچنین آماده باش سایر تیمهای مرتبط جهت ارزیابی بیماریهای منتقله از آب و غذا در تمام حوزه تحت پوشش خبر داد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر تاکید کرد: کلیه مرخصی ها و ماموریتهای غیرضروری مدیران و کارکنان عملیاتی، ستادی و پشتیبانی دانشکده تا اطلاع ثانوی لغو و نیروهای عملیاتی در آماده باش کامل بسر خواهند برد.
وی در ادامه گفت:تمام بیمارستانها و پایگاه های اورژانس ۱۱۵ تحت پوشش بصورت آماده باش کامل هستند و پیش بینی فضای کافی در راستای پذیرش بیماران و مصدومان احتمالی در بیمارستانها انجام شده است.
همچنین در پی تماس خبرنگار اجتماعی عصرهامون با شهنوازی مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان، وی گفت: تاکنون براثر زلزله های پی در پی در استان، هیچ گونه تلفات جانی گزارش نشده است و تنها خسارات، مربوطه به ترک خوردگی دیوار چند خانه قدیمی ساز خشت و گلی می باشد.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۶۲۸


ارسال