شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ,20 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۴
در جلسه کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات سراوان مطرح شد؛
بازار فروش لوازم مدارس زیر ذره بین تعزیرات حکومتی قرار گرفت/ برخورد جدی با محتکران کالا در سراوان
 
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان گفت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه بازگشایی مدارس گشت های مشترک نظارتی با تعزیرات حکومتی و آموزش و پرورش انجام می شود.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون،  جلسه کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات شهرستان سراوان با حضور رئیس صنعت، معدن و تجارت و اعضای کمسیون در محل اداره صنعت معدن و تجارت برگزار شد.
 
مهرداد طاهری رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان با اشاره به قرار گرفتن در آستانه بازگشایی مدارس گفت: طرح نظارت ویژه بر بازار از ۱۵ شهریور آغاز شده است و این طرح تا ۱۰ مهر با هدف نظارت بر شهریه مدارس غیر دولتی، نظارت بر مراکز عرضه البسه و پوشاک و مانتو مدارس،کیف و کفش و لوازم التحریر انجام می شود.
 
وی افزود: در این بازه زمانی گشت های مشترک نظارتی با تعزیرات حکومتی و آموزش و پرورش انجام می شود.
 
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان با اشاره به نظارت بر مراکز عرضه فرآورده های نفتی، خاطر نشان کرد: با توجه وضعیت اقتصادی که در این  برهه شاهد آن هستیم ، شناسای یا و مراکز نگهداری کالا در دستور کار قرار داد  و با محتکرین کالا برخورد جدی انجام می شود.
 
طاهری نظارت مستمر واحد بازرسی اصناف بر واحدهای صنفی مسقر در شهرها و بخشهای تابعه را مورد تأکید قرار داد و یاد آور شد: پرونده های مهم ها نیز خارج از نوبت توسط تعزیرات حکومتی مورد رسیدگی قرار خواهند گرفت.
 
وی همچنین خواستار تسریع در نصب و فعال کردن دوربین های آی پی دار در  جایگاه های سوخت و فرآورده های نفتی توسط شرکت نفت شهرستان شد و گفت: نظارت بر کالاهای مورد عرضه در نمایشگاه فروش پاییزه و استقرار اکیپ بازرسی در محل نمایشگاه در جهت رسیدگی سریع به شکایات انجام خواهد شد.
 
 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۷۱۴
مرجع : شستون


ارسال