دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ ,26 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
عده ای از شهروندان سراوانی از قیمت بالای سیلندر گاز در شهرستان گلایمند و خواستار رسیدگی مسئولین مربوطه شدند.
 
 
به گزارش  عصرهامون، به نقل ازشستون، در روزهای اخیر شاهد صف های طولانی دریافت سیلندر گاز در نقاط مختلف شهرستان هستیم که گلایمندی مردم شهرستان مرزی سراوان را  دنبال داشته است.

 برخی از افراد سودجو و دلال با سوءاستفاده از وضعیت پیش آمده، کپسول گاز را با قیمت های نجومی در شهرستان سراوان به فروش می رساند.

 طبق شنیده ها در برخی از نقاط مرزی و دورافتاده این خطه از کشور از چند روز اخیر با کمبود سیلندر گاز مواجه شده اند.

فروش سیلندر گاز با قیمت نجومی در سراوان
علی رغم تکذیب خبر فروش سیلندر گاز در شهرستان با قیمت 50 هزار تومان از سوی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان، اما طبق تماس های مکرر شهروندان سراوانی با این پایگاه خبری از قیمت نجومی سیلندر گاز در شهرستان گلایمند و خواستار رسیدگی مسئولین دستگاه های نظارتی شدند.

مهرداد طاهری رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون اظهار داشت: سیلندر گاز با قیمت مصوب در حال فروش  است و در صورتیکه تخلف صورت گیرد، با فرد متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

وی افزود: تیم های بازرسی در حال گشت زنی و نظارت بر فروش سیلندر گاز در شهرستان هستند و به محض مشاهده تخلف با آنان برخود، تشکیل پرونده و به مراجع قضایی ارجاع داده می شود.

نظارت دستگاه های نظارتی بر نحوه توزیع سیلندر گاز
میر مسئول روابط عمومی تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با شستون اظهار کرد: تیم نظارتی متشکل از فرمانداری، صنعت، معدن و تجارت و اداره تعزیرات شهرستان، در حال نظارت بر نحوه توزیع سیلندر گاز در شهرستان هستند.

وی افزود: نظارت ها با هدف توزیع مناسب و عدم سوء استفاده برخی از افراد سودجو انجام می شود.

 مسئول روابط عمومی تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه فروش سیلندر گاز با قیمت مصوب در حال انجام است، گفت: نماینده تعزیرات در محل توزیع حضور دارد و اگر تخلفی صورت گیرد، برخورد قانونی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۱۶۵


ارسال