يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ,27 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
با توجه به اختلاف قیمت سیلندر گاز در آن سوی مرزها و تشکیل صف های طولانی، نظارت به نحوه توزیع و فروش گاز در شهرستان سراوان از سوی نهاد های نظارتی شدت یافت.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون، از ساعات اولیه صبح امروز سه شنبه  10 مهرماه سال جاری شاهد تشکیل صف های طولانی در کنار شرکت های توزیع سیلندرگاز برای دریافت سیلندر گاز هستیم.

 مهردار طاهری رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون اظهار داشت: برای نظارت به نحوه توزیع سیلندرگاز در شهرستان با هماهنگی با فرمانداری، از شهرداری و شورای شهر کمک گرفته شده است.

                          
 وی افزود: در محل های توزیع سیلندر گاز یک نفر به عنوان نماینده جهت نظارت به نحوه توزیع حضور دارد تا با توجه به اختلاف قیمت گاز با کشور پاکستان، تخلف انجام نشود.

 رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: بازرسین نظارتی نیز با نماینده فرمانداری در حال گشت زنی و رصد اماکن فروش و توزیع سیلندر گاز در سطح شهر هستند.

                              
طاهری تصریح کرد: جهت دریافت سیلندر گاز به همه خانوارها در سطح شهر، مقرر شد تا فعلا به هر خانوار 2 سیلندر گاز داده شود چرا که امکان سوء استفاده افراد سودجو وجود دارد.

وی یادآور شد: به دلیل وجود اختلاف قیمت در آن سوی مرز احتمال قاچاق وجود دارد، بنابراین نآرت با شدت در حال انجام است و به هر خانوار در حال حاضر 2 سیلندر گاز تحویل داده می شود.


 
 انتهای پیام/الف.د
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۱۹۹


ارسال