سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ,18 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۱
امام جمعه شهرستان سراوان:
باید به جوانان پاک‌طینت و انقلابی اعتماد کرد/ با اخلالگران اقتصادی برخورد جدی شود
 
امام جمعه شهرستان سراوان گفت: باید به جوانان پاک طینت که دارای قلبی انقلابی هستند اعتماد و در مسیر آنها را پشتیبانی کرد چرا که جوانان انقلابی از صدر انقلاب در جوار امام خمینی (ره) به خوبی خوش درخشیدند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون؛ حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری با اشاره به دیدار بسیجیان با رهبر معظم انقلاب در ورزشگاه آزادی، گفت: باید به جوانان پاک طینت که دارای قلبی انقلابی هستند اعتماد و در مسیر آنها را پشتیبانی کرد چرا که جوانان انقلابی از صدر انقلاب در جوار امام خمینی (ره) به خوبی خوش درخشیدند.
وی افزود: دشمن امروز در فضای مجازی با تبلیغ نشان دادن قدرت مند بودن خود در حال جولان است و قصد دارد اقتدار و قدرت ایران را ورشکسته نشان دهد که باید نسبت به این موضوع آگاهی داشته باشیم.
امام جمعه شهرستان سراوان با بیان اینکه با توکل و ایمان به خداوند متعال در طول ۴۰ سال از انقلاب اسلامی، توطئه های دشمن را خنثی کرده ایم، خاطر نشان کرد: مشکلاتی وجود دارد اما این فراز و فرود ها در انقلاب اسلامی پختگی ایجاد کرده که بندگان مومن و دلداده مسیر حق، یقین داشته باشند خداوند قطعا کمک خواهد کرد البته در این مسیر نیز مسئولین باید وظایف خود را به خوبی عمل کنند تا دشمن بهره برداری نکند.
حجت الاسلام والمسلمین بامری  با اشاره به اینکه اوج‌ عظمت ایران در زمان انقلاب اسلامی ایجاد شده است، ادامه داد: باید همه توجه داشته باشند، دشمن شناسی را سرلوحه زندگی خود قرار دهند و با بصیرت افزایی دیگران را نسبت به دسیسه های دشمن آگاه کنند.
وی با بیان اینکه همه افراد جامعه باید مروج گر شاخص های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشند،‌ گفت: در روزهای اخیر شاهد کاهش قیمت ارز، سکه، طلا، خودرو و دیگر اقلام بوده ایم که باید با مفسدین و اخلاگران بازار برخورد قاطع انجام شود.
امام جمعه شهرستان سراوان اضافه کرد: کاهش ارز و سکه با برنامه ریزی دقیق و تدابیر درست و تکاپو تیم اقتصادی دولت ادامه پیدا کند تا شاهد کاهش روزانه قیمت ها باشیم.
حجت الاسلام و المسلمین بامری ادامه داد: پاسخ صریح و قاطع موشکی سپاه مقابل حرکت بزدلانه و‌ کور  گروه های تروریستی نشان از این دارد که جمهوری اسلامی ایران هیچ گونه مماشات را مقابل امنیت مردم را ندارد و با تروریست های جیره خوار با قدرت برخورد خواهد کرد.
وی در ادامه صدور رأی دادگاه لاهه به نفع جمهوری اسلامی ایران را موفقیتی برای ایران دانست و گفت: این رأی یک پیام  را به جهانیان مخابره کرد و آن هم پایبندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به قواعد و‌ ساز و کار بین المللی بود.
امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به هفته ناجا، اظهار کرد: نیروی انتظامی نیروی مقتدر، ولایی و انقلابی است که به خوبی توانسته در همه جا امنیت و آسایش را برقرار کند که در این مسیر شهدای زیادی را تقدیم کرده است.
حجت الاسلام و المسلمین بامری افزود: قوه قضاییه با احتکار کنندگان، اخلالگران بازار اقتصادی و گران فروشان همانطور که برخورد کرده است، در ادامه نیز برخورد قاطع داشته باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۲۶۴
مرجع : شستون


ارسال