شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
ا توجه به شروع فصل سرما و عدم توزیع سیلندر گاز درب منازل توسط برخی از شرکت ها، صف های طولانی دریافت سیلندر گاز در شهرستان مرزی سراوان تشکیل شده است.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون، سیستان و بلوچستان به ویژه شهرستان سراوان از جمله معدود مناطقی در کشور به حساب می رود که از نعمت گاز شهری محروم است و مردم مجبور هستند برای دریافت سیلندر گاز در صف های طولانی به انتظار بایستند.
البته صف های طولانی دریافت سیلندر گاز به تازگی در شهرستان تشکیل شده است و تا ماه گذشته شرکت های گاز در حال توزیع سیلندر گاز در شهرستان هستند.
گویا شرکت سراوان گاز فقط در شهرستان در هفته اخیر مانند روال گذشته خود جهت رفاه حال شهروندان در حال توزیع سیلندر گاز درب منازل شهروندان می باشد که مشترکین این شرکت، از نحوه مدیریت و خدمات این شرکت بسیار خرسند هستند.
یکی از شهروندان سراوانی به خبرنگار شستون گفت: در روزهای اخیر مکرر با شرکت های توزیع سیلندر گاز تماس داشته است، اما هر بار بهانه ای برای توزیع سیلندر گاز درب منزل آورده اند.
وی افزود: حال جسمانی مساعدی ندارد و با توجه به صف های طولانی که در ورودی شرکت های گاز شهرستان تشکیل شده است، نمی تواند در صف منتظر بماند.
این شهروند سراوانی خاطر نشان کرد: اپراتور یکی از شرکت ها گفته که در حمل و نقل مشکل دارند و نمی تواند سیلندر گاز را درب منازل توزیع کنند.
برخی از کارگران فصلی نیز مجبور هستند برای دریافت سیلندر گاز از یک روز کاری خود چشم پوشی کنند و برای دریافت سیلندر گاز در صف های طولانی چشم به انتظار بنشینند.
یکی دیگر از شهروندان سراوانی افزود: هر فردی با دو و یا چند سیلندر گاز در صف حضور دارد که منجر به تشکیل صف های طولانی و بهره برداری رسانه های ضد انقلاب شده است.
وی افزود: قبل از اینکه اتفاق ناگواری در این مکان ها رخ دهد بهتر است مسئولین مربوطه چاره ای اندیشیده کنند، چرا که حادثه خبر نمی کند و هر لحظه امکان دارد یک فرد سیگاری از محل عبور کند  و یا ته سیگار خود را آنجا رها کند و با توجه به بارگیری هایی انجام  می شود، امکان  انفجار و یا وقوع حادثه وجود  دارد.
در اردیبهشت ماه سال گذشته و در دیدار مردمی که علی اوسط هاشمی استاندار وقت سیستان و بلوچستان گفت: من قول می دهم که سیستم عملیات شهری گاز رسانی را در سراوان راه اندازی کنم تا شهروندان سراوانی از گاز فشرده مخزن دار  که یک ابداع نوین بهره ببرند اما این وعده مقام مسئول باز هم عملی نشد.
لازم به ذکر است؛ با تدابیر اندیشیده شده صف های طولانی دریافت سوخت در جایگاه های سوخت و فرآورده های سوختی سراوان کاهش یافته و دیگر از صف های طویل در پمپ بنزین های شهرستان شهرستان خبری نیست که امید می رود مسیولین مربوطه جهت رفع این معضل نیز تدابیر لازم را اندیشیده کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۴۲۶


ارسال