دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ,16 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷
با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان؛
یک تن و 764کیلو مواد افیونی کشف شد/ دو سوداگر مرگ در چنگال پلیس گرفتار شدند
 
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از کشف یک تن و 764 کیلوگرم مواد افیونی در عملیات 12 ساعته پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، سردار محمد قنبری در تشریح خبر فوق به اصحاب رسانه اظهار کرد: بامداد روز گذشته در پی کسب خبری مبنی بر جابه جايی محموله سنگین مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در عقبه مرزی شهرستان سراوان بلافاصله تیم هایی از پلیس مبارزه با مواد مخدر وارد عمل شدند.
وی در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: ماموران انتظامی شهرستان سراوان پس از 12ساعت کمین در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان؛ سرانجام عصر روز گذشته خودرو حامل مواد مخدر را که یک دستگاه تویوتا قرمز رنگ بود در حوالی شهر "جالق "شناسایی و دستور ایست صادر کردند.
به گفته این مسئول راننده خودرو بدون توجه به دستور ایست ماموران بر سرعت خود افزود و از محل متواری شد که ماموران پس از تعقیب و گریزی موفق به توقیف خودرو مورد نظر شدند.
در این عملیات همچنین دو سوداگر مرگ دستگیر و در پاک سازی منطقه و خودرو متهمان، يک تن و ۶۸۰ کيلو و ۴۰۰گرم ترياک، ۵۳ کیلو و ۹۰۰ گرم مرفین، 19کیلو و 560 گرم حشیش ، ۸ کیلو و ۲۰۰ گرم هروئین و ۲کیلو و ۶۰۰ گرم سایر مواد مخدر کشف شد.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در ادامه ضمن تقدیر از عملکرد خوب پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان در متلاشی کردن این باند حرفه ای قاچاق از تلاش برای دستگیری اعضای متواری این باند خبر داد.
 
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۶۷۲


ارسال