دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ,18 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵
همزمان با آغاز هفته بسیج دانش آموزی؛
آیین صبحگاه دانش آموزی و نواخته شدن زنگ ایثار و شهادت در سراوان برگزار شد+ تصویر
 
آیین صبحگاهی و نواخته شدن زنگ ایثار و شهادت همزمان با آغاز هفته بسیج دانش آموزی در سراوان برگزار شد.
به گزارش  عصر هامون؛ به نقل از شستون،همزمان با آغاز هفته بسیج  دانش آموزای آیین نواخته شدن زنگ ایثار و شهادت و آیین صبحگاه دانش آموزی صبح امروز دوشنبه هفت آبان در دبیرستان نمونه پسرانه امام سجاد (ع) شهرستان سراوان برگزار شد.
 سرهنگ پاسدار حسینعلی جاودان فر جانشین فرمانده سپاه شهرستان سراوان در جمع دانش آموزان مدرسه امام سجاد (ع) سراوان یاد و خاطر 36 هزار شهید دانش آمو ز و 4 هزار شهید فرهنگی را گرامیداشت وهفته بسیج دانش آموزی را تبریک گفت.
 وی به حضور گسترده دانش آموزان در روز 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی و انقلاب دوم تأکید کرد و افزود: 13 آبان با رویداد های مختلفی مصادف است که مهترین آن را می توان تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 57 توسط دانشجویان پیرو خط امام نام برد که امام خمینی (ره) این حرکت را انقلاب دوم و روز مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری کرد.
جانشین فرمانده سپاه شهرستان سراوان با بیان اینکه 13 آبان یاد آور خیزش اسلامی مردم ایران علیه استکبار جهانی است، گفت: 13 آبان یکی از افتخارات تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نماد وحدت و اقتدار ملی است.
جاودان فرد یادآور شد: حفظ هوشیاری و بصیرت انقلابی درجهت مقابله با توطئه ها و تحریم های ظالمانه استکبار جهانی به سرکردگی امریکا یکی از لازمه هایی است که باید در این برهه از زمان به آن توجه بیشتری شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۶۹۰
مرجع : شستون


ارسال