دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ,16 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۰
در جلسه برنامه ریزی راهپیمایی یوم الله 13 آبان شهرستان سراوان مطرح شد:
۱۳ آبان یادآور بصیرت و روشنگری ملت ایران در برابر خودکامگی ابرقدرت ها است
 
معاون برنامه ریزی و تویعه فرماندار سراوان گفت: 13 آبان یادآور بصیرت و روشنگری ملت ایران مقابل خودکامگی ابرقدرت ها است که در رأس این روشنگری امام راحل با افشای جنایت های آمریکادر مقابل ملت ایران و با ایستادگی خویش ریشه های انقلاب را متسحکم تر کرد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ جلسه برنامه ریزی راهپیمایی یوم الله 13 آبان شهرستان سراوان با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار سروان، بخشداری مرکزی و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری سراوان برگزار شد.

شهسوار نصرتی معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار شهرستان سراوان در این جلسه گفت: فلسفه سال روز یوم الله ۱۳ آبان مبارزه با استکبار جهانی، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و قیام دانش آموزان در برابر ظلم و کشتار است.

وی افزود: مقوله ۱۳ آبان یادآور بصیرت و روشنگری ملت ایران در برابر خودکامگی ابرقدرت ها است که در رأس این روشنگری امام راحل با افشای جنایت های آمریکا در مقابل مردم ایران و با ایستادگی خویش ریشه های انقلاب را مستحکم تر کرد.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار سراوان خاطر نسان کرد: با بیان تلاش دشمنان با توجه به جنگ اقتصادی که آمریکا علیه ملت ایران به منظور ایجاد ناامیدی و سست نمودن اراده ها و همچنین جدایی ملت از نظام راه اندازی کرده، در جامعه روشنگری ایجاد می شود و مردم آگاهی بیشتری به اهداف دشمن خواهند داشت‌.

نصرتی خاطر نشان گرد: با توجه به قرار گرفتن در آستانه یوم الله ۱۳ آبان نیاز است تمهیدات لازم در برگزاری هرچه باشکوه تر راهپیمایی انجام شود تا  نقش بدخواهان را خنثی سازیم.

وی نیز با بیان شرایط متفاوت کشور نسبت به گذشته و نقش دشمنان در نشان دادن جدایی نظام و مردم، یادآور شد:  در سال جاری مراسمی متفاوت تر را با حضور حداکثری آحاد جامعه با جواب محکم به استکبار جهانی خواهیم داشت و نشان خواهیم داد که نمی توانند اراده راسخ و بنیادین ملت ایران را تنزل دهند.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری سراوان خواستار بستر سازی مناسبت در راستای اطلاع رسانی مناسب و دقیق به مردم و جامعه هدف جهت شرکت در راهپیمایی روز ۱۳ آبان شد تا تمامی همت خود را در این زمینه به کار گیرند.

گفتی است یوم الله ۱۳ آبان صبح روز یکشنبه از مقابل مسجد جامع علی ابن ابی طالب (ع) ( میدان شهدای گمنام) آغاز و مجتمع ورزشی شهید مولوی فیض محمد حسین بر ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۷۴۴


ارسال