سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ,26 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سراوان گفت: مردم مرزدار این خطه از کشور با مشت های گره کرده و حضور گسترده در راهپیمایی 13 آبان شرکت خواهند مرد.
به گزارش عصر هامون؛ حجت الاسلام والمسلمین مراد نورایی یار در گفت و گو با شستون اظهار کرد: راهپیمایی روز 13 آبان فردا صبح ساعت 8 و 300 دقیقه از مقابل مسجد جامع علی ابن ابی طالب(ع) ( میدان شهدای گمنام) آغاز می شود و تا مجموعه ورزشی شهید مولوی فیض محمد حسین بر ادامه خواهد داشت.
 وی افزود: راهپیمایی روز 13 آبان با هدف استکبار ستیزیانجام می شود که در این روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام انجام شد و امام راحل در تأیید کار دانشجویان، این اقدام را انقلاب دوم نامگذاری کرد.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سراوان گفت: اقدام دانشجویان در 13 آبان 58 در واقع  طومار استکبار جهانی را پیچید و موجب بیرون رانده شدن آمریکایی ها از کشور شد.
حجت الاسلام و المسلمین نورایی یار خاطر نشان کرد: اقشار مختلف مردم اعم از دانشجویان، دانش آموزان، فرهنگیان، کسبه، بازاریان مرزدار شهرستان سراوان دراین راهپیمایی با مشت های گره کرده و فریاد "مرگ بر آمریکا" شرکت خواهند کرد و خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و اسرائیل غاصب فرود می آورند.
 روابط عمومی فرمانداری سراوان اعلام کرد: راهپیمایی روز 13 ابان از مقابل مسجد جامع علی ابن ابی طالب (ع) شهرستان سراان آغاز می شود و شرکت کنندگان پس از پیمودن خیابان امام خمینی (ره) در مجموعه ورزشی شهید مولوی فیض محمد حسین بر تجمع خواهند کرد.
 وی افزود: خیابان های منتهی به مسیر راهپیمایی تا پایان مراسم مسدود خواهد بود.


انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۷۶۳


ارسال