سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ ,20 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
عدم وجود پارکینگ خودرو های سنگین در شهرستان سراوان موجب شده تا این ماشین ها ساعت ها در گوشه ای از معابر توقف کنند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ در هفته های اخیر شاهد اتراق حجم بالای خودروهای سنگین در‌حاشیه بلوار خلیج فارس جنوبی شهرستان سراوان هستیم، که در ساعات مختلف روز در دو طرف بلوار پارک شده اند.
 
یکی از مشکلاتی که در شهرستان وجود دارد کمبود و عدم وجود پارکینگ عمومی خودرو های سنگین در این منطقه است که هر روز شاهد پارک خودروهای سنگین در حواشی معابر هستند.

شهسوار نصرتی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان سراوان به اتفاق شهردار جمعی از مسئولین و کارشناسان، از پارکینگ ماشین های سنگین در حال احداث توسط شهرداری بازدید کرد.

 
نصرتی در این بازدید ضمن قدر دانی از زحمات شهردار سراوان، گفت: ایجاد پارکینگ ماشین های سنگین را با توجه به حجم بالای صادرات و تردد ماشین های ترانزیتی در سطح شهرستان، امری ضروری و مهم است.


وی افزود: حجم صادرات از بازارچه کوهک به دلیل اختلافات ارزی افزایش چشمگیری داشته و موجبات ورود ماشین های سنگین بسیاری را به شهرستان فراهم کرده که به دلیل نبود پارکینگ مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرده است. 

 
معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری سراوان در ادامه گفت: بهره برداری از این پارکینگ قطعا رفاه و امنیت خاطر رانندگان ماشین های سنگین را دربر خواهد داشت و لازم است امکانات لازم جهت رفاه بیشتر رانندگان فراهم شود.
 
انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۷۶۴


ارسال