پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس دفتر امام جمعه شهرستان سراوان گفت: پاسکاری مردم توسط مسئولین برای کدینگ کارت های سوخت، از فرمانداری به شرکت نفت موجب نارضایتی شهروندان شده است.
به گزارش عصرهامون؛ کدینگ کردن کارت های سوخت خودروهای شهرستان سراوان یکی از معضلات اساسی و مهمی است که شهروندان این خطه از کشور با توجه به جلوگیری از قاچاق سوخت با آن دست و پنجه نرم می کنند.
در این راستا شهروندانی که تازه اقدام به خرید ماشین کرده اند از روند طولانی شدن کدینگ کارت های سوخت که گاها ماه ها طول می کشد، گلایمند و خواستار تسریع در انجام این امر شدند.
حجت الاسلام و المسلمین حاتم بامری در حاشیه بازدید از جایگاه های سوخت شهرستان سراوان در گفت وگو با شستون اظهار کرد: برخی از مدیران جایگاه های سوخت عملکرد ضعیفی در کنترل سهمیه بندی کارت های جایگاه سوخت خود دارند به طوری که با مردم و مسئولین برای تحویل سهمیه درگیر شده اند.
به گفته وی، مدیریتی ضعیف در جایگاه های سوخت شهرستان سراوان حاکم است، تعزیرات حکومتی این شهرستان عملکرد ضعیفی در این زمینه دارد و باید نظارت خود را بر روی این جایگاه ها دقیق تر انجام دهد.


رئیس دفتر امام جمعه شهرستان سراوان بیان کرد: کسانی که کارت سوخت ماشین آنها کدینگ نیست برای تهیه گالن 20 لیتری بنزین در بازار آزاد باید مبلغی بالغ بر 90 هزار تومان صرف کنند که برخی توان خرید حتی یک لیتر بنزین آزاد را هم ندارند.

به عقده وی، پاسکاری مردم توسط مسئولین برای کدینگ کارت های سوخت، از فرمانداری به شرکت نفت موجب نارضایتی و ابراز گلایه مندی شهروندان سراوانی شده است.

بامری با بیان اینکه جایگاه سوخت پاک گوهر دزک عملکرد خوبی در زمینه سوخت رسانی به مردم دارد و گاها برای حل مشکلات مردم از کارت سوخت شخصی خود استفاده می کند، عنوان کرد: این جایگاه فاقد کارت سوخت است و متاسفانه جایگاه هایی که دارای عملکرد ضعیف هستند کارت جایگاه دارند.

وی در پایان تصریح کرد: هیچ یک از مسئولین در این زمینه پاسخگو نیستند و دفتر کدینگ کارت های سوخت در فرمانداری سراوان بسته و تعطیل شده است.

 
انتهای پیام/م.ش
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۹۱۵


ارسال