پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ,3 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴
احداث 150 واحد مسکونی برای ایتام جالق توسط خیر کشوری
 
یک خیر نامی کشور احداث 150 واحد مسکونی تحت عنوان "شهرک مولانا" برای ایتام بخش جالق را متقبل شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، محسن ابریشمچی یکی از خیرین به نام کشوری با فرماندار سراوان و بخشدار جالق دیدار کرد که این دیدار با حضور جمعی از مسئولین و مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان سراوان انجام شد.

درویش نارویی فرماندار سراوان در حاشیه این دیدار گفت: ابریشمچی یکی ازخیرین نامی کشور است که نزدیک به 72 مدرسه در جنوب کرمان احداث کرده است.

وی افزود: این خیر اقدامات مناسب و خداپسندانه ای را در دشتیاری، ایرانشهر و مهرستان نیز انجام داده است.

فرماندار سراوان ادامه داد: پس از بازدید های انجام شده، این خیر نامی کشور ساخت یک مجتمع مسکونی جهت بهره مندی ایتام و نیازمندان را متقبل شد.

نارویی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه یک مجتمع مسکونی نیاز به مراکز آموزشی و بهداشتی و دیگر مراکز فرهنگی دارد، این امر با پیگیری و همکاری بنیاد مسکن و راه و شهرسازی انجام خواهد شد.

وی متقبل شدن احداث یک مجموعه مسکونی را یک اقدام ارزشمند و بی سابقه دانست، تصریح کرد: بایستی همه موانع و محدودیت ها توسط سازمان های اجرایی مربوطه رفع تا جهت رفع نیاز اساسی قشر محروم جامعه قدمی برداشته شود.

لازم به ذکر است مقرر شد احداث مجموعه مسکونی تحت نظر انجمن خیرین مسکن ساز در راستای اخذ فضای مورد نیاز اقدامات لازم انجام شود.

همچنین روابط عمومی بخشدار جالق اعلام کرد که پس از بازدید ابریشمچی خیر نامی کشور  که علاقه خاص به مولانا دارد، مقرر شد یک مدرسه 9 کلاسه، مدرسه 6 کلاسه در منطقه سورو، تکمیل سالن ورزشی، تکمیل سالن ورزشی و 150 واحد مسکونی در یک مجموعه تحت عنوان (شهرک مولانا) برای ایتام بخش جالق احداث شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است که پس از پیگیری های انجام شده با مدیران راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شهرداری، زمین مورد نظر جهت احداث مجموعه مسکونی تأیید شد تا اقدامات لازم و قانونی تملک انجام شود.


انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۹۱۷


ارسال