جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
به دنبال افزایش معتادین کارتن خواب در انتهای خیابان نبوت و آزادی شهرستان سراوان، ساکنین این منطقه خواستار رسیدگی مسئولین و جمع آوری این افراد شدند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، با غروب خورشید و تاریک شدن هوا و با گذشت پاسی از شب، در برخی از معابر سراوان شاهد حضور افرادی با لباس های ژنده و‌ چهره عبوس خواهیم بود که در حال استعمال مواد مخدر صنعتی هستند.
 
این افراد که بعضا بی خانمان نیز هستند، به قدری مواد مخدر صنعتی را مصرف می کنند که از حالت عادی خارج و در نیمه های شب در معابر شهرستان عربده سر می دهند و مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آورده اند.
 
روز به روز شاهد افزایش معتادین کارتن خواب در خیابان خای منتهی به حاشیه شهر هستیم که علاوه بر غبار آلود کردن چهره شهر، موجب سلب آرامش ساکنین برخی از محله ها شده اند.
 
یکی از شهروندان سراوانی که ساکن منطقه ای است که معتادین هنگام شب برای استعمال مواد مخدر به آن منطقه پناه می برند، گفت: معتادین موجب سلب آرامش و بی خوابی خانواده ها شده به گونه ای که در نیمه شب با صدای فریاد این افراد از خواب بیدار می شویم.
 
وی افزود: این منطقه دارای شبکه بزرگ توزیع مواد مخدر سنتی و صنعتی است که به صورت شبانه روزی در این محل اقدام به فروش مواد مخدر می کند.
 
این شهروند سراوانی خاطر نشان کرد: اهالی محل بارها به ادارات مربوطه مراجعه کرده اند اما پاسخی دریافت نکردند.
وی تصریح کرد: می توان با جمع آوری و ساماندهی معتادین کارتن خواب و بی خانمان در محل های مناسب وضعیت شهر را سرو سامان داد و این افراد که بیمارانی بیش نیستند را تحت درمان قرار دهند.
 
این شهروند سراوانی در پایان خواستار رسیدگی مسئولین مربوطه در راستای رفع این معضل جهت در امان ماندن فرزندان و خانواده خود از آسیب های اجتماعی و بیماری هایی که برخی از معتادین منجر به شیوع آنها می شوند، شد.
 
 
انتهای پیام/ الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۰۱۰


ارسال