شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۲
در نشست خبری فرمانده سپاه با اصحاب رسانه مطرح شد؛
برگزاری ۶۶ برنامه در هفته بسیج سال ۹۷ در سراوان/‌ اجرای برنامه های مردم یاری در قالب طرح همگام با کشاورز
 
فرمانده سپاه شهرستان سراوان گفت: در هفته بسیج سال ۹۷، ۶۶ برنامه در شهرستان سراوان برگزار می‌شود.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، سرهنگ پاسدار محمد پودینه فرمانده سپاه شهرستان سراوان در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج انجام شد از اجرا و برگزاری ۶۶ برنامه که در سطح حوزه، پایگاه های مقاومت این شهرستان برگزار می شود، خبر داد.

وی افزود: دیدار با امام جمعه شهرستان، سرکشی از خانواده معظم شهدا، برگزاری یادواره شهدا، اجرای شب شعر، نشست های روشنگری برای اقشار مختلف جامعه از جمله فرهنگیان، روحانیون، مدرسین حوزه های علمیه، دانشجویان، دانشگاهیان و دانش آموزان، اهدای خون بسیجیان، برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی، توزیع بسته های غذایی میان نیازمندان و عشایر، برپایی ایستگاه صلواتی و ویزیت رایگان از جمله برنامه هایی است که در هفته بسیج در سراوان برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه شهرستان سراوان با اشاره به قرار گرفتن در آستانه چهلمین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، ادامه داد: برنامه های مردم یاری در قالب طرح همگام با کشاورز طبق برنامه ریزی های انجام شده با همکاری گروه های جهادی و مردم محلی در بخش جالق انجام می شود.

پودینه خاطر نشان کرد: در سال جاری هفته بسیج با هفته وحدت تقارن دارد از این رو بخش دیگری از برنامه ها محور آن تعامل و وحدت میان اقوام و مذاهب خواهد بود.

وی تصریح کرد: همچنین با استفاده از ظرفیت خیرین و سپاه هزار و ۵۰۰ بسته فرهنگی میان دانش آموزان نیازمند در هفته بسیح توزیع می شود و هزار و ۴۰۰ بسته فرهنگی دیگر نیز در حال توزیع در مناطق عشایری است که مورد حمایت هیچ یک از ارگان ها قرار نگرفته اند.

فرمانده سپاه شهرستان سراوان با اشاره به اینکه قالب حامیان ایتام غیر بومی هستند، گفت: یکی از اقداماتی که سپاه در شهرستان درحال انجام آن است، سازماندهی و مدیریت حامیان بومی ایتام است که در حال حاضر کمک های شایانی از سمت این حامیان انجام شده اما سازماندهی و مدیریت نشده است.

پودینه با توجه به در‌حال ساخت بودن ۲۲ مدرسه توسط قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با مشارکت خیرین، اضافه کرد: گشت های محله محور نیز جهت رفاه و خدمت به مردم منطقه نیز در حال انجام است.

انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۰۳۲


ارسال