يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۴
در جمع سبز پوشان انقلاب اسلامی مطرح شد؛
شهرستان سراوان آینه و شناسنامه ایران اسلامی/دشمن شناسی و حفظ وحدت ندای هفته بسیج
 
امام جمعه شهرستان سراوان گفت: شهرستان سراوان آینه و شناسنامه ایران است و مردم خوب و فهیمی را در دل خود پرورش داده و آنها انسان های برجسته ای در مسیر حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب هستند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ جمعی از سبز پوشان انقلاب اسلامی سراوان به مناسبت هفته بسیج با حضور سرهنگ پاسدار حسین علی جاودان فر جانشین فرماندهی سپاه با حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه سراوان در مسجد جامع علی ابن ابیطالب (ع) این شهرستان دیدار کردند.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان در این جلسه با بیان اینکه روزگاری خواهد رسید که در محضر خداوند متعال حاضر می شویم و باید پاسخگوی اعمال خود باشیم، گفت: هفته وحدت و بسیج دو عنوان مقدس و نورانی می باشد که اشتراکات زیادی در آنها نهفته است.

وی با اشاره به اینکه پیامبر اکرم (ص) اشرف مخلوقات عالم است که نعمت بی بدیلی برای بشریت می باشد، افزود: هفته بسیج یادآور مسیر و راه نبوت و رسالت پیامبر اکرم (ص) می باشد که تلاش های زیادی برای از بین بردن فقر، فساد، بدبختی و بی حجابی کرده.

امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد: پیامبر خدا مبعوث شده که همه بشریت و مسلمانان را به سمت نور و وحدانیت هدایت کند و باید همه به نبی گرامی اسلام (ص) دل بسپارند.

وی با اشاره به اینکه شجره طیبه بسیج فکر و راه پیامبر (ص) است، بیان کرد: خواهران بسیجی باید پاک ترین و با عفاف ترین زنان در شهرستان سراوان باشند و ارتباط خود را با خدا بیشتر کنند و رفتار و کردار آنها رفتار حضرت زهرا (س) باشد.

حجت الاسلام و المسلمین بامری با اشاره به اینکه حفظ پاکی و عزت مهم ترین ندای هفته بسیج است، توضیح داد: پاسداران باید اول به فکر اصلاح خودشان و بعد برای اجرای برنامه ها تلاش کنند و خود را در مقابل دشمن شناسی کنکاش و ارتباط خود را با خدا بیشتر کنند.

وی یادآوری کرد: پیامبر اکرم (ص) در سال های نبوت خود به دنبال اصلاح امت و حفظ برادری و اخوت بوده و این درحالی است که برخی بر اساس هوا و هوس به دنبال ایحاد تفرقه و اختلاف هستند.

امام جمعه شهرستان سراوان با بیان اینکه وحدت باید در طول سال ها بین خواهران و برادران مسلمان حفظ شود و این ندای دین مبین اسلامی است، اظهار کرد: دین داری با تعصب دین داری نیست و افراد متحجر و متعصب از هر مذهبی که باشند منفور هستند و کسی دست دوستی به آنها نخواهد داد.

وی  با اشاره به اینکه برخی از افراد به مذهب و اعتقادات برادر دینی خود توهین می کنند، گفت: ما در اصول اختلاف نداریم و اگر در فروع اختلافی است دلیلی بر توهین به شیعه و سنی نمی شود و رعایت این مسائل نشان دهنده حفظ می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین بامری گفت: دشمن با دسیسه و توطئه های خود در پی ایجاده شکاف در وضعیت اقتصادی و معیشت است که در مقابل باید تلاش و استقامت مردم و مسئولین مضاعف شود و نباید اجازه دهیم که دشمن وحدت و همدلی مسلمانان را خدشه دار کند.

وی در یایان تصریح کرد: شهرستان سراوان آینه و شناسنامه ایران است و مردم خوب و فهیمی را در دل خود پرورش داده و آنها انسان های برجسته ای در مسیر حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب هستند و در حفظ و یکپارچگی میان مردم تلاش می کنند.
 
انتهای پیام/م.ش
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۰۷۴


ارسال