چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶
در تجمع باشکوه بسیجیان مطرح شد؛
جهانی سازی جهان اسلام حقیقتی است که اتفاق افتاده/ بسیجیان مظهر وحدت در جامعه
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سیستان و بلوچستان گفت: جهانی سازی جهان اسلام حقیقتی است که اتفاق افتاده و در انقلاب اسلامی به دنبال بستر سازی آرمان های قرآن کریم هستیم.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ صبح امروز تجمع بزرگ بسیجیان با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، فرماندار، امام جمعه، بخشدار و جمعی از فرماندهای نظامی و انتطامی و بسیجیان در سپاه شهرستان سراوان برگزارشد. 
حجت الاسلام و المسلمین طهرانی زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان به اشاره به اینکه بسیج  شجره طیبه ای است که توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته، گفت:  بسیج در حقیقت یک گفتمان جدیدی را در فضای بشری امروز مد کرده است.
 وی با بیان اینکه بسیجیان در عرصه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران غرور آفرین، افتخار آفرین و تحول آفرین هستند، افزود: بسیج با میدان داری، بستر مناسب در کانون بشری و اعتقادی  و آرمان خواهی در دنیای معاصر رقم زده تا شعاع نور توحید، حقیقت و روشنگری به بستر سازی و جهانی سازی قرآن کریم باشد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: چهل سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران می گذر و با تمام کشمکش ها و برخوردهای جدی که بین ایران اسلامی و جهان کفر رقم خورده، اما نور در همه عرصه ها وجود داشته  و مهم این است که در کدام جبهه قرار داشتیم جبهه حق و یا جبهه کفر.
حجت الاسلام و المسلمین طهرانی زاده با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران عقبه دینی و نورانی دارد، اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب ارزشی، ایدوئولوژیک، فکری و عقیدتی است که با الگوگیری از قرآن، پیامبر (ص) و ائمه اطهار (ع)، به دنبال حیاط طیبه است.
وی خاطر نشان کرد: امام خمینی (ره) احیا گر "الله اکبر"  و نام مقدس حضرت محمد (ص) بود که از این تشعشع نورانی نویز گرفت و جهانی شد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: جهانی سازی جهان اسلام حقیقتی است که اتفاق افتاده و در انقلاب اسلامی به دنبال بستر سازی آرمان های قرآن کریم هستیم.
حجت الاسلام و المسلمین طهرانی زاده  با توجه به اینکه بسیج مظهر استقامت است که با صبوری استراتژیک آمریکا را دیوانه کرده، تصریح کرد: به برکت انقلاب اسلامی امروز پایگاه های علمی جهانی، به تراز علمی فوق العاده ایران اعتراف کرده اند و ایران اسلامی در رأس کشور های اسلامی قرار دارد.
ویبا بیان اینکه از بسیجی انتظار می رود که میدان داری و روشنگری کند، یادآور شد: بسیجیان در مواجه با دشمنان خدا عزتمند و سربلند هستند، با برادران دینی با صف و صمیمیت برخورد می کنند، نسبت به خداوند محبت داردند و اهل جهاد هستند، از ملامت ملامت کنندگان نگران نیستند.

سرهنگ پاسدار محمد پودینه فرمانده سپاه شهرستان سراوان گفت: شعار هفته بسیج سال جاری، ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت است.
وی افزود: وحدت در استان سیستان و بلوچستان به ویژه شهرستان سراوان موج می زند که نقش مهم وحدت را بسیجیان ایفا می کنند.
فرمانده سپاه شهرستان سراوان با توجه به اینکه بسیجیان مظهر وحدت در جامعه هستند،خاطر نشان کرد: شهرستان سراوان مهد علم و دانش و حافظان قرآن کریم است که با محوریت ولایت، وحدت مثال زدنی را در جامعه ایجاد کرده اند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۲۲۶


ارسال