چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ,20 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸
در حاشیه مراسم افتتاحیه سینما سیار مطرح شد؛
قبل از انقلاب مذاهب اسلامی پنجه تفرقه بر صورت یکدیگر می کشیدند/رو به افول رفتن آمریکا در سایه اقتدار ایران در منطقه
 
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: قبل از انقلاب مذاهب اسلامی پنجه تفرقه بر روی صورت هم می کشیدند و بر علیه یکدیگر بودند و با تدبیر امام راحل این ایام هفته وحدت اعلام شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ جشن هفته وحدت، شب شعر و مراسم افتتاحیه سینما سیار با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی نقی طهرانی زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی بامری امام جمعه، سرهنگ پاسدار محمد پودینه و جمعی از مسئولین، شاعران و هنرمندان در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سراوان برگزار شد.
 
حجت الاسلام و المسلمین علی نقی طهرانی زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه انقلاب در طول عمر خود در پی طرح موضوعات تلاش کرد در گفتمان بشری جایگاهی دیگری را به نمایش بگذارد، گفت: در دوران انقلاب آمریکا مهندسی معکوسی را در پیش گرفته و به خاطر ایمان، اعتقاد و ارزش های دینی این مبارزه بی امان به نقاط روشنی رسیده است.
 
وی با اشاره به اینکه با گذراندن فضای دموکراسی دینی انقلاب تمام عرصه های مدیریتی خود مثل رئیس جمهوری، مجلس خبرگان و شوراهای اسلامی را بر آرای عمومی گذاشته است، افزود: در دموکراسی مدعی شده غرب مردم با رد پای رای بیگانه هستند.
 
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با صلابت نیروی انسانی فضای عمل به قرآن و سیره نبوی را فراهم کرده است،  اظهار کرد: به واسطه دموکراسی دینی در فضای گفتمان بشر جایگاه فوق العاده ای داریم.
 
وی با عنوان این مطلب که در آینده بیداری اسلامی رقم می خورد و به سوی جهانی سازی قدم  بر خواهیم داشت، تصریح کرد: آمریکا خود را رئیس دهکده جهانی می داند و باید رویکرد قرآنی را در بستر جوامع تزریق کرد.
 
حجت الاسلام و المسلمین طهرانی زاده بیان کرد: امروز پر فروش ترین کتاب دنیا قرآن است و به برکت انقلاب کلیسا ها هم رونق پیدا کرده، توضیح داد: قبل از انقلاب مذاهب اسلامی پنجه تفرقه بر روی صورت هم می کشیدند و بر علیه یکدیگر بودند و با تدبیر امام راحل این ایام هفته وحدت اعلام شد.
 
وی توضیح داد: مذاهب امروز قوام یکدیگر هستند و وحدت و مودت دارند و انقلاب اسلامی ایران اینها را در دنیا مد کرده است و نظام جمهوری اسلامی رویکرد مذهبی ندارد و فضای وحدت خباثت ها را متوجه خود کرده است.
 
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه تنها انقلاب اسلامی ایران مدافع سرسخت فلسطین است، بیان کرد: حماس 450 موشک بر سر شهرک های یهودی نشین آوار کرده به طوری که استکبار سر تسلیم فرود آورده است.
 
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  خاطر نشان کرد: ما از فلسطین به عنوان آرمان دینی و قرآنی دفاع و به آنها کمک می کنیم.
 
حجت الاسلام و المسلمین طهرانی زاده افزود: اگر آمریکا می خواهد موشکی در سوریه بزند و خودی نشان دهد باید با ایران هماهنگ کند و این نشان می دهد که غرب و آمریکا رو به افول است و این به برکت دین، قرآن و پیامبر اکرم (ص) می باشد.
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سپاه سلمان استان با اشاره به اینکه پیامبر اکرم (ص) در مقابل آمریکای زمان خود ایستادگی کرده و استکبار ستیزی داشته است، گفت: ابهت آمریکا با از بین رفتن سفارتش که لانه جاسوسی در ایران بود از میان رفت.
 
وی بیان کرد: کسانی که رجز خوانی می کنند به تاریخ پیوسته یا در آن گم شده اند و ترامپ هفتمین و لوده ترین آنها می باشد.
 
حجت الاسلام و المسلمین طهرانی زاده در پایان گفت: پایگاه علمی وابسته به سازمان ملل در 12 آبان به طور رسمی اعلام کرده که انقلاب در رتبه 15 جهان قرار دارد و قبلا هیچ جایگاهی در رده بندی نداشته است.
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۲۳۱


ارسال