يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ,5 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۰
مدیر آب و فاضلاب شهری سراوان:
ثبت نام 300 شهروند گشتی برای دریافت انشعاب آب
 
مدیر آب و فاضلاب شهری شهرستان سراوان گفت: از 12 آبان تا کنون بیش از 300 نفر از شهروندان گشتی برای دریافت انشعاب قانونی ثبت نام کرده اند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ در هفته های اخیر شایعه ای مبنی بر اینکه مردم شهر گشت پر مصرف ترین مصرف کنندگان آب پس از بهره مندی از خط لوله آب رسانی این منطقه، در استان هستند، ایجاد شد.
 
در همین راستان مهران نصرت زهی در گفت و گو با شستون اظهار کرد:  مصرف آب بر اساس میزان قبوض که حساب کنیم ، میزان حجم آبی است که قانون مند از انشعاب رد می شود که در این صورت مردم شهر گشت پرمصرف ترین های مصرف کنندگان آب در استان نیستند.

وی افزود: در بازه زمانی دو ساله، مردم شهر گشت در تأمین آب  با مشکل مواجه بودند و شبکه آب رسانی پایداری در این منطقه وجود نداشت که منجر به دایر شدند انشعاب های غیر قانونی در این شهر و هدر رفت آب شد.

 مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری خاطر نشان کرد:به دنبال بهره برداری از طرح شبکه آب رسانی در این منطقه، انشعابات غیر قانوی در هفته های اخیر جمع آوری شده و با تسهیلات ارائه شده به مردم شهر گشت در خصوص ثبت نام انشعاب قانونی، از 12 آبان تا کنون بیش از 300 متقاضی جهت دریافت انشعاب قانونی ثبت نام کرده اند.

انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۲۵۲


ارسال