شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ,25 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۶
در جلسه ساماندهی مبادلات مرزی مطرح شد؛
تحولی عظیم و چشمگیر در حوزه صادرات سراوان/بازارچه مرزی کوهک روزنه امید برای شهروندان
 
فرماندار سراوان گفت: صادرات از بازارچه مرزی کوهک می تواند شرایط مناسب را بر استفاده حداکثری و بهره وری از ظرفیت موجود فراهم کند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ جلسه ساماندهی مبادلات مرزی با حضور درویش نارویی فرماندار، سرهنگ پاسدار مجید برومند فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید سجاد، فرماندهان نظامی و جمعی از مسئولین در فرمانداری شهرستان سراوان برگزار شد.
 
درویش نارویی فرماندار سراوان در این جلسه با اشاره به شرایط ارزی در کشور، از تحول عظیم و بی سابقه ای در حوزه صادرات خبر داد و اظهار کرد: روند صادرات از حوزه شهرستان سراوان به طور چشمگیری در حال انجام و افزایش است.
 
وی در ادامه فعال بودن چرخه کارخانجات، پایداری اشتغال، افزایش تولید و درآمد ملی را از محاسن روند صادرات عنوان کرد و بیان داشت: با تلاش مسئولین مربوطه بستر و زمینه رونق صادرات برای تجار و سرمایه گذاران باید فراهم شود.
 
نارویی در تکمیل مطلب فوق با بیان اینکه نگاه دولت معطوف به صادرات است، اظهار داشت: لازم است تمامی دستگاه ها و مسئولین متولی در این راستا و با توجه به منافع ملی حرکت کنند.
 
وی یادآوری کرد: صادرات از بازارچه مرزی کوهک می تواند شرایط مناسب را بر استفاده حداکثری و بهره وری از ظرفیت موجود داشته باشد.
 
فرماندار سراوان در پایان توضیح داد: امکانات و ظرفیت ها متناسب با حجم صادرات نیست و استقرار و افزایش نیروهای گمرک در بازارچه، افزایش باسکول، احداث پارکینگ و فراهم کردن امکانات رفاهی باید در دستور کار قرار گیرد.
 
انتهای پیام/م.ش
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۳۶۴


ارسال