سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۶
کتفی ها بلای جان ساختمان سازها در جنوب سیستان و بلوچستان!
 
این روزها زباله گردها با جمع آوری آهن آلات ساختمان های در حال ساخت در شهرستان سراوان بلای جان ساختمان سازهای این شهرستان شده اند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، در نقاط مختلف شهرستان سراوان در طول روز شاهد زباله گردهایی هستیم که در حال جمع آوری ضایعات از سطح معابر و سطل های زباله هستند.

 این افراد با جست و جو در زباله ها، اقلام مورد نیاز خود را از مخازن جدا کرده و پس از پر شدن کیسه هایی که بر روی کتف آنها قرار دارند، به مراکز جمع آوری ضایعات به فروش می رسانند تا هزینه زندگی خود و خانواده را تأمین کنند.

 اما برخی از این زباله گردها کارتن خواب هستند که گاهی اوقات در گوشه و کنار خیابان نیز به خواب فرو رفته و چهره زشتی را برای شهر تداعی می کنند.

 به تازگی مشاهده شده زباله گرد ها سر از ساختمان های درحال ساخت شهرستان در آورده و ابزارآلات و آهن آلاتی که در ساختمان ها وجود را را به سرقت برده اند.

 یکی از ساختمان سازهای شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون اظهار کرد: هفته گذشته نگهبان ساختمان های در حال ساخت چند زباله گرد را مشاهده کرده که در حال جمع آوری میله گردهای ساختمان بوده که به رسیدن به موقع، این عمل زباله گردها ناکام می مانند.

وی افزود: اما در چند شب گذشته تعدادی از قالب های ساختمانی که در حال ساخت آن بوده اند، به سرقت رفته که در آن نزدیکی زباله گردهایی مشاهده شده است.

این شهروند سراوانی خاطر نشان کرد: بارها شاهد جمع آوری آهن آلات ساختمانی توسط زباله گردها و کتفی ها بوده با تذکر به موقع، موجب خروج آنها از محل ساخت ساختمان شده است.

 وی در پایان خواستار رسیدگی مسئولین و جمع آوری زباله گردها از سطح شهر با توجه به افزایش قیمت مصالح ساختمانی شد. 
 
 
انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۵۳۴


ارسال